Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Producenci opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś ma moze sie wypowiedziec na temat marki Barum znajomy je miał i chwalił

Opublikowano

a co sądzicie panowie o oponach Fulda? bo bardzo dobrze mi się na nich jeździ, ale ostatnio byłem u wulkanizatora i mnie wyśmiał i powiedział, że fulda to szajs :/

Kolega jeździ na Fuldach i też sobie chwali :wink4:

Fulda robi bardzo dobre opony niskoprofilowe.

Przy klasycznych rozmiarach przecietne.

Opublikowano

a co sądzicie panowie o oponach Fulda? bo bardzo dobrze mi się na nich jeździ, ale ostatnio byłem u wulkanizatora i mnie wyśmiał i powiedział, że fulda to szajs :/

Kolega jeździ na Fuldach i też sobie chwali :wink4:

Fulda robi bardzo dobre opony niskoprofilowe.

Przy klasycznych rozmiarach przecietne.

to dobrze, bo ja mam 225/40/18 :) jestem zadowolony :good:

Opublikowano

prawda jest taka że najlepsze opony najszybciej się ścierają,

a nieznane opony może i czasem są dobre ale często spotykam się z tym że chwalą je bo nimi handlują

Opublikowano

prawda jest taka że najlepsze opony najszybciej się ścierają,

a nieznane opony może i czasem są dobre ale często spotykam się z tym że chwalą je bo nimi handlują

No jasne, że masz rację. Świetna przyczepność nie bierze się z powietrza.

A co do zachwalania, to "oponiarz", który ma narzut na gumie , powiedzmy 50-60% (przy markowych oponach nierealne), na pewno nie powie klientowi, że to szmelc :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

barum bravuris @ wyhaczyłem w cenie 178 zł sztuka 205/55/16 nówki sztuki

grupa Continental

Opublikowano

przy zakupie opon warto sprawdzić kraj produkcji

znajomy ostatnio kupił GY F1 z napisem made in china, niby nic, ale je bym je ominą szerokim łukiem

Opublikowano

Kolego albercik ja akurat będę kupował na lato Goodyear Excellence. Obecnie nic nie powiem konkretnego o tych oponach bo dopiero będę je użytkował ale słyszałem, że są dobre. Wybrałem Goodyear, ponieważ mam zimówki z tej samej marki i naprawdę świetnie się spisują i są godne polecenia.

Kolego ja kupiłem sobie 4 nowki Goodyear Excellence i juz nigdy ich nie kupie miały byc ciche a wcale nie są i na dodatek bardzo kiepsko u nich z trakcją.

Potwierdzam

u mnie poprzednie autko tańczyło na GY-E

Nie podobały mi się, a wcześniej miałem Bridgestone

GY - odradzę

Zdrowaś

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.