Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stare fele zostaja! potrzebna pomoc :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam pojecia na co sie zdecydowac...dlatego prosze o pomoc.

Nie chce zmieniac swoich 18...ale musze :kwasny:

zawieszenie nie wytrzymuje :kwasny:

obecnie jezdze na takich.....

img9866ju6.jpg

Shot

Opublikowano

Zakładaj 15" i po problemie :thumbup:

Opublikowano

Moze sie zamienimy ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

minimum 17......na 15 nie dam rady jezdzic :polew:

Opublikowano

może być 18" tylko mocne felgi 3 częściowe :cool:

Opublikowano
  • Autor

img9869rk5.jpg

Shot

a te sa zle?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 22:56 _________________________________________________3 czesciowe tzn jakie? poprosze o konkrety :decayed:

Opublikowano

minimum 17......

a maksimum jakie? 19? :polew:

zart :tongue4:

3 czesciowe tzn. ze skladaja sie z trzech czesci (sa skrecane) a nie jak wiekszosc felg odlewane w calosci.

Opublikowano
  • Autor

po dzisiejszej wymianie wahaczy....raczej odpuszcze sobie 18 :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 23:03 _________________________________________________

no tak......15....18.....a zero propozycji :no:

Opublikowano

a te sa zle?

A co to za fele? Jakoś tak nie złapałem.

Angela. Zerknij do galerii felg (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.new;topicseen#new) -tam znajdziesz różne wzozy założone już na autka, oprócz zobaczenia w realu to najdoskonalszy sposób, żeby zastanowić się jaki wzór Cię interesuje. Pierwszego doboru musisz dokonać sama - wybierz i pokaż 2-3 przyklady, wtedy możemy powiedzieć co myślimy na ten temat. Tak czy siak ostateczna decyzja Twoja - to Tobie musi się podobać :decayed:

A tak BTW, dlaczego mówisz, ze zawieszenie nie wytrzymuje? Mamy Klubowiczaów zapitalających na felach 19" i dają radę. Co Ci ten mechaik naopowiadał znowu? Ty się nie przejmuj tym, że wahacze padły (jeśli tak jest) bo to przy naszych drogach i tak specyficznym zawieszeniu jak to wielowahaczowe, nie jest specjalną niespodzianką, tak jak to, że przy większych felach trzeba bardziej uważać na dołkach. Na spocie konsultacja potrzebna :decayed:.

P.S. A ja to czemu jeszcze Twoich obecnych w galerii felg nie widzę??? :mysli:

Opublikowano

Kilka tematów niżej jest przymierzalnia felg

Tutaj

Może coś znajdziesz

Opublikowano
  • Autor

Wiciu no nie poznajesz to moje fele :polew:-Dezent

Chodzilo mi o to ze jakos nie potrafie rozroznic skrecanych felg 3czesciowych..... :polew:

musze je zmienic bo ciagle slysze,takie kola to nie nasze drogi...

ps. Spoko juz niedlugo znajda sie w tej galerii :decayed:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 14:00 _________________________________________________musze zasiegnac waszej opinii odnosnie tych felg...

co o nich myslicie....? prosze o szczerosc...

angela1ss9.jpg

Shot at 2007-06-27

Opublikowano

Wiciu no nie poznajesz to moje fele :polew:-Dezent

Eeeeeee... no..........zmyliłaś mnie tym, ze je wkleiłaś 2X :embarrassed:

Co do opinii nt tych, które wkleiłaś, to ... :mysli:nie.

Keep searching :)

Opublikowano

Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:

Opublikowano

Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:

Hehehe.

Nie mów tak, bo pomyśli, że się zmówiliśmy.

Wczoraj przez cały spot wszyscy jej powtarzali, żeby nawet nie myślała.

Ale chyba jakaś kobieca przekora się włączyła :D

Angela. Drugi raz wklejasz zdjęcie - drugi raz mówię nie :decayed:

Opublikowano

ANGELA-jesteśmy na NIE!! :thumbdown:

Warsaw Team na ulicę z transparentami "ZOSTAW FELE,ZOSTAW FELE" , zawsze możecie dołączyć do pielęgniarek!!

Opublikowano

cześc Angela.te drugie felgi bardzo mi sie podobają.Co to są za felgi.Może sam sobie takie sprawię/

Opublikowano
  • Autor

cześc Angela.te drugie felgi bardzo mi sie podobają.Co to są za felgi.Może sam sobie takie sprawię/

Fele firmy MAM....[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:13 _________________________________________________no dobra, widze ze wszyscy sa na nie.....

to chociaz powiedzcie co myslicie o tym abym zostawila wzor tych ktore mam....zmienila tylko rozmiar na 17''

Czy wizualnie jako tako bedzie to wygladac? czy znow powiecie ze kicha :no:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 19:17 _________________________________________________zmieniam dwie felgi te tylne, na wezsze.....tylko nie bardzo wiem jaka szerokosc tak zeby nie wystawaly poza nadkola.....

A i potrzebuje pomocy w sprawie opon na tyl.....nie wiem jaki rozmiar?

Na przodzie mam zalozone 225/40

Z gory dziekuje za pomoc :)

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 16:38 _________________________________________________widze ze jednak nikt nie chce udzielic rady :no:

no coz dam rade....

chyba najwyzszy czas zamknac temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.