Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>

nie mam kiedy po niego do łodzi pojechać :no:

Opublikowano

jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>

Góral po ostatnim spocie, powiedział że pier**li taki interes i na spot do Grodziska z kablem nie przyjeżdza, bo mamy takie parchy że kable od przebiegów się palą.

Opublikowano

jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>

Góral po ostatnim spocie, powiedział że pier***i taki interes i na spot do Grodziska z kablem nie przyjeżdza, bo mamy takie parchy że kable od przebiegów się palą.

Toż jak u mustiego wyskoczylo ze ma przebieg 878.00 to sie dziwisz ze sie spalił ????

Opublikowano

jak będzie nowy ,,góralski'' kabelek to i ja wpadam :>

Góral po ostatnim spocie, powiedział że pier***i taki interes i na spot do Grodziska z kablem nie przyjeżdza, bo mamy takie parchy że kable od przebiegów się palą.

Toż jak u mustiego wyskoczylo ze ma przebieg 878.00 to sie dziwisz ze sie spalił ????

kufa nie chciałem tego głośno mówić no ale jak już wyszło :embarrassed: :embarrassed:

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

moskal byłem u spankiego w tygodniu i gadałem z nim o twojej furze, u niego możesz spróbować podłączyć.

Opublikowano

moskal byłem u spankiego w tygodniu i gadałem z nim o twojej furze, u niego możesz spróbować podłączyć.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

zaraz do niego podbije , dzieki :good:

kufa nie chciałem tego głośno mówić no ale jak już wyszło :embarrassed: :embarrassed:

A co to za tajemnica ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal byłem u spankiego w tygodniu i gadałem z nim o twojej furze, u niego możesz spróbować podłączyć.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

zaraz do niego podbije , dzieki :good:

kufa nie chciałem tego głośno mówić no ale jak już wyszło :embarrassed: :embarrassed:

A co to za tajemnica ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

ja pierdu to wszyscy wiedzieli tylko ja nie, ja pitole nie ta epoka jestem :no:

:polew: :polew:

Opublikowano

to mała buteleczka w niedzielę ????????? :wink4:

Opublikowano

to mała buteleczka w niedzielę ????????? :wink4:

i po co sobie smaka robić?? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja w tym tyg nie dam rady :( :(

Opublikowano

Pany o 19 pod Lildem czy McFuckiem ?

Opublikowano

Pany o 19 pod Lildem czy McFuckiem ?

pod makiem

Opublikowano

Ja dzis nie dam rady dojechac... :confused4: Nie wroce do tej godz... Pozdro

Opublikowano

Kurcze mnie wczoraj dopadła sesja z ballantine's więc będę o tej porze dopiero wracał z wyjazdu.

Miłego spota. :hi:

Opublikowano

chyba odpuścimy bo mi tez cos wyskoczyło kórwa :thumbdown:

Opublikowano

Jak by co to bede o 19 w Mc. Jakąś kolację trzeba oszamać :)

Opublikowano

Macie namiary na jakis zaklad w grodzisku gdzie mi geometrie sprawdza/ustwia??

Opublikowano

Stacja kontroli pojazdów w Milanówku na Królewskiej. Jadąc z Grodziska mijasz światła przy Tesco i na następnych po lewej jest właśnie ta stacja. Kumpel tam ostatnio robił i mówił, że :good:

Opublikowano

Ja też odpadam, rozchorowałem się :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.