Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

musti

o 16:00 bede chlał piwsko i oglądał mecz , jakby ktoś po mnie podjechał przed 20:00 to moge sie zjawić :kox: :kox: :kox:

• Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moskał jak masz w garażu 4 śruby do skręcania szalunków na opylenie to mogę po ciebie podjechać :decayed: :decayed:

jakie śruby i do jakich szlunków ???? Krings , Wronki ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a o coś takiego mi chodzi :naughty: :naughty:

eee stary , to są do szalunków "PERI" - nie posiadam , ja nie leje betonów, ja kopie dziury :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

BTW - zgubiło sie i trzeba oddać ??? troche kaski kosztują co ??? :polew: :polew: :naughty: :naughty: :naughty:

a o coś takiego mi chodzi :naughty: :naughty:

hehe nie jest źle :) a ja dachy robię i rusztowania tym do muru przykręcamy,

ostatnio ramki narożne robiłem i potrzeba na już ale trzeba będzie zaczekać na kuriera :confused4:

wuja mogę po ciebie wpaść jak coś, tylko żeby troszkę nas było dzisiaj

ja odpuszczam , dzieki :wink4:

ok, może być tylko czy na bank ktoś będzie, bo ostatnio jadę się tylko pod maka przejechać i wracam zaraz

W zeszłym tygodniu Cię nie było a ja stałem od 19 bo prosto po szkole poleciałem i o 20 dopiero się ktoś zjawił. Na szczęście spotkałem kumpla z Autokacika więc trochę szybciej czas minął. Dziś bym się i tak nie zjawił bo miałem od rana chęć na browca i musiałem zrealizować potrzebę :good:

Od Mariusza wczoraj wróciłem bo robił mi zawias, heble i płyny. Miał ogarnąć i kata ale jak zabrał się za auto to do mnie zadzwonił, że to za dużo roboty bo kat jest gięty i trzeba by rury doginać odpowiednio a on się nie chce bawić więc to zostawił. Dlatego szukam jakiegoś magika w okolicy.

Pany potrzebuje magika, który mi ogarnie wyciągnięcie kata i wspawanie rurki w jego wnętrze i wsadzenie na miejsce. Macie kogoś w okolicy WGM ? Zostało mi do zrobienia już tylko to i z chęcią bym to ogarnął.

Jak wjezdzasz do Nadarzyna od strony Milanówka to jest taka droga w las , w prawo i tam jest "jakis tam serwis" , ogarniali mi tam wywalenie kata i wstawienie DP w parówie. jedz do nich

Witam! Pany potrzebuje jakiegos speca, zeby mi czujnik od poduszki wymienil ( najlepiej zeby jescze raz podl. pod kompa i spr dokladnie co jest do wymiany) Mozecie kogos polecic? Pozdrawiam. PS. kiedy jakis spocik?

ja ostatnio wymieniłem przedni lewy dolny tylny wahacz :D ale wymieniałem też amory z tyłu łącznie 700 wyszło więc myśle że za wahacz z 300 z wymianą

No taaa ale to za jeden.

A chodziło mi ile by trzeba dać za wymianę kompletu wahaczy z przodu. ale sama robocizna bo części kompletne zawieszenie już nabyte.

A sam nie wiem czy to ogarnę , bo ostatnio wyjmowałem do smarowania cały mechanizm wycieraczek i myślałem, że to 20 minut roboty, a tu wychodzę z garażu i ZIMA :) w maju :)

pozdr

mario

Ja u siebie wahacze zmieniałem w zeszłym roku. Ogarniałem cały zawias przód + tył, do tego heble z przodu i łożyska więc nie powiem Ci ile za robociznę wziął magik bo ja odstawiłem furę i następnego dnia po nie przyjechałem z kasą.