Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Turbina BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brd zakupione , w poniedziałek montaz , opisze wrazenia z jazdy po strojeniu ;)

Opublikowano

BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,

Opublikowano
BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,

chyba w twoim:facepalm:

wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi

Opublikowano
BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,

chyba w twoim:facepalm:

wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi

chłopie nie gaś się załóż seryjny wydech i zobaczysz jak wstaje to dziadostwo...
Opublikowano
BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,

chyba w twoim:facepalm:

wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi

Dokładnie moja przy 2000 czuć że jedzie a u seby jest jeszcze lepiej.

Opublikowano

W AFNie robi przeciag od 2tys:whistling:

Opublikowano

a GTB1756 od 1700...

Opublikowano
a GTB1756 od 1700...

póki co w AFNie tego nie widizałem jeszcze, a ciekaw jestem:naughty:

Opublikowano

powiem tak , dzisiaj wskoczyło brd , i rzeczywiscie , do 2200 rpm nic sie nie dzieje ,pozniej ma lepszego kopa , jutro jade na korekte softu i zobacze co wyszło , jest szansa ze po korekcie bedzie troche szybciej wstawac ?

Opublikowano

nie szansa tylko na 100% tak bedzie:wink:

Opublikowano
powiem tak , dzisiaj wskoczyło brd , i rzeczywiscie , do 2200 rpm nic sie nie dzieje ,pozniej ma lepszego kopa , jutro jade na korekte softu i zobacze co wyszło , jest szansa ze po korekcie bedzie troche szybciej wstawac ?
wstanie od 2000rpm
Opublikowano

poprawie sie reakcja na gaz... u mnie przed korekta wstawało tez koło 2200 ale reakcje na gaz miało tragiczna

Opublikowano

Wy to macie z tymi turbinami BRD problem ;) u mnie czuć że auto zaczyna mocno przyśpieszać mniej więcej od 1700obr.

Jechałem ostatnio seryjnym AVF-em i dół obrotów u mnie jest prównywalny a od 2000obr sporo mocniejszy.

Na seryjnym wydech było minimalnie gorzej auto zaczynało jechać od 1800obr.

Opublikowano

po korekcie wstaje juz ok 1800 rpm , wiec tragedii nie ma ;) Co do wykresu ,to najpierw musze zrobic fmic , badz dual smic z brd bo bardzo goraco w dolocie i wtedy bede miezył na karuzeli ... Niech ktos co zakładał dual z brd wypowie sie co dokładnie trzeba miec ,bede wdzieczny

Opublikowano
Wy to macie z tymi turbinami BRD problem ;) u mnie czuć że auto zaczyna mocno przyśpieszać mniej więcej od 1700obr.

Jechałem ostatnio seryjnym AVF-em i dół obrotów u mnie jest prównywalny a od 2000obr sporo mocniejszy.

Na seryjnym wydech było minimalnie gorzej auto zaczynało jechać od 1800obr.

masz AWX po sofcie 370 Nm... teoretycznie mniejsze turbo powinno wstawac lepiej:wink:

tak ze u mnie doł jest:naughty: tylko góry brak:decayed:

Opublikowano
Wy to macie z tymi turbinami BRD problem ;) u mnie czuć że auto zaczyna mocno przyśpieszać mniej więcej od 1700obr.

Jechałem ostatnio seryjnym AVF-em i dół obrotów u mnie jest prównywalny a od 2000obr sporo mocniejszy.

Na seryjnym wydech było minimalnie gorzej auto zaczynało jechać od 1800obr.

tiaa na jakim biegu 1,2,3 może i tak a 4,5,6?????????
Opublikowano
Wy to macie z tymi turbinami BRD problem ;) u mnie czuć że auto zaczyna mocno przyśpieszać mniej więcej od 1700obr.

Jechałem ostatnio seryjnym AVF-em i dół obrotów u mnie jest prównywalny a od 2000obr sporo mocniejszy.

Na seryjnym wydech było minimalnie gorzej auto zaczynało jechać od 1800obr.

tiaa na jakim biegu 1,2,3 może i tak a 4,5,6?????????

od 1700 ciągnie na 3 biegu na 4,5,6 jeszcze troszkę niżej.

Opublikowano

czyli na 4,5,6 ciągnie ci od 1300rpm

Opublikowano
czyli na 4,5,6 ciągnie ci od 1300rpm

Bez przesady na 5,6 zaczyna jechać koło 1500-1600obr.

Zobacz sobie wykres moje auta było hamowane na 4 biegu:

AWX-chip.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Opublikowano

zaczyna jechać??? niechce mi sie wierzyć, to gtb wstawały by pewnie od 1000:grin: to jak biturbo jakieś na całym zakresie doładowanie:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.