Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Turbina BRD


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie pod temat :)

Mam zamiar wymienic w swoim turbo na BRD i mam dylemt - kupic uzywane w dobrym stanie czy lepiej po regeneracji.

Wiem ze uzywana moze byc juz wygwizdana :) - gwarancji nie ma a na taka po regeneracji to chociaz gwarancja jest.

Duzo jezdze i wolalbym jakas pewniejsza

Co sadzicie o tej firmie http://allegro.pl/item1060739683_turbosprezarka_audi_a4_b7_2_0_tdi_170km_brd_bva.html

kupuj taka która ma gwarancje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak wygląda realnie sprzedawany towar...

to jak wyglaqda malo istotne wazne co ma w srodku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wyglaqda malo istotne wazne co ma w srodku

Turdzi nie ufam komuś kto w ogłoszeniach wkleja niepradziwe zdjęcia. Ot tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to nie problem kupic i w szczura doswiatczalnego sie bawic, Jaro ma racje - jak na zdjeciach kombinuje to ciekawe co jest w srodku tej turbiny

Chyba kupie sobie nowa :> tylko sie musze dobrze najarac :kox: co bym wiecej kasy widzial :kox:

A jeszcze sie zapytam jakie sa koszty dla porownania nowej turbiny tej co mam teraz zalozona od poczatku i BRD - orientacyjnie jesli mozna bo w aso to pewnie kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi nie ufam komuś kto w ogłoszeniach wkleja niepradziwe zdjęcia. Ot tyle.

jasna sprawa , tym bardziej ze w pl to sa moze ze 3 miejca gdzie robia tonaprawde profesjonalnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to nie problem kupic i w szczura doswiatczalnego sie bawic, Jaro ma racje - jak na zdjeciach kombinuje to ciekawe co jest w srodku tej turbiny

Chyba kupie sobie nowa :> tylko sie musze dobrze najarac :kox: co bym wiecej kasy widzial :kox:

A jeszcze sie zapytam jakie sa koszty dla porownania nowej turbiny tej co mam teraz zalozona od poczatku i BRD - orientacyjnie jesli mozna bo w aso to pewnie kosmos

tu masz nowa BRD

http://moto.allegro.pl/item1074272557_turbosprezarka_turbina_vw_audi_170km_03g145702h.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina:

Ja myslalem ze bedzie kosztowac ok 3000zl - chyba lepiej kupic taka niz regenerowana

Teraz tylko musze sprzedac felgi :decayed:

A patrzylem na allegro i nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to nie problem kupic i w szczura doswiatczalnego sie bawic, Jaro ma racje - jak na zdjeciach kombinuje to ciekawe co jest w srodku tej turbiny

Chyba kupie sobie nowa :> tylko sie musze dobrze najarac :kox: co bym wiecej kasy widzial :kox:

A jeszcze sie zapytam jakie sa koszty dla porownania nowej turbiny tej co mam teraz zalozona od poczatku i BRD - orientacyjnie jesli mozna bo w aso to pewnie kosmos

tu masz nowa BRD

http://moto.allegro.pl/item1074272557_turbosprezarka_turbina_vw_audi_170km_03g145702h.html

Bardzo dobra cena jak na nowe turbo KKK BRD, można powiedzieć prawdziwa okazja :good: no i widzę, że jest v360 a nie v350 :good: te v360 podobno mniej świszczą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzę, że jest v360 a nie v350 :good: te v360 podobno mniej świszczą :good:

A skąd taka wiedza (niby) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia co ma ta BRD na sprzedaz - powyzszy link - i powiedzial ze jest ori a nie chinczyk i moze dac jedynie gwarancje rozruchowa :mysli: - pewnie sie na nia zdecyduje, najwyzej przez jakis czas bede jadl chleb z musztarda :kox: i zonka z domu mnie przegoni

Kolega kupil u tego jegomoscia http://allegro.pl/item1085704864_audi_a4_170km_turbosprezarka_03g145702h_brd_bva.html i zonk :shocked: bokami cisnienie sp....a - a niby sprawdzane sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu ...

Panowie ile kosztuje nowe turbo BRD u przedstawiciela w Polsce ( czy jest taki w kraju )- faktura zakupu i gwarancja co najmniej roczna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu ...

Panowie ile kosztuje nowe turbo BRD u przedstawiciela w Polsce ( czy jest taki w kraju )- faktura zakupu i gwarancja co najmniej roczna :mysli:

Są firmy które sprzedaja nowe turbo sprężarki z gwarancją. Koszt to pewnie między 2 a 3 tyś zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem do swojej audi 140 PS 2.0 turbinę z BRD 170 PS- będzie wirus na 190 PS.

Dzisiaj ją wymieniłem i wszystko śmiga jak należy tylko no właśnie

w zakresie obrotów 2000- 2100 czy 2200 lekko gwiżdże .

Witam serdecznie, chciałbym troszeczkę odświeżyć temat.

Jestem chwilę przed wymianą suszarki w moim BLB i mam pytanie czy turbina od BRD 170km pasuje P&P bez dodatkowych przeróbek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego u mnie BRD tez tak ma wiec nie masz sie czym martwic a jak wylaczasz furke to zawyje jak sowa hehe [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 02:22_________________________________________________tak turbo BRD pasuje bez jakichkolwiek przeróbek do silnik BLB jak by ktos szukał turbo BRD mam kilka na stanie w idealnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kupil od nas?

http://moto.allegro.pl/turbina-turbo-turbosprezarka-brd-k03-0109-530398-i1295873112.html

ogolnie chyba malo jak za BRD? moze ktos ocenic ja po tych zdjeciach czy za malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...