Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Turbina BRD


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie ?

Myślałem, że to właśnie ze znalezieniem turbiny BRD jest większy problem :wallbash:

szukaj BRD a znajdziesz , popytaj i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Jaro se mozesz pisac on na Pw nie odpisuje :thumbdown:

Na głupoty nie odpisuje. Dzień w dzień mam kilkanaście wiadomości, często z pytaniami o bzdury. Więc piszę kiedy mam czas.

Cena za fabrycznie nową CAHA to 1400 zł. Poszukajcie na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pw nie byly glupotami no ale przeciez Klubowicze swieca przykladem...koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/turbosprezarka-turbina-a5-2-0-tdi-cah-03l145702j-i1353163380.html

JA widzę 1550zł za używaną.. także oświeć mnie i pokaż nowe CAHA za 1400zł...

Poszukasz a znajdziesz :tongue4: :

http://allegro.pl/turbosprezaka-audi-170-km-fabrycznie-nowa-i1375911814.html

moje pw nie byly glupotami no ale przeciez Klubowicze swieca przykladem...koniec OT

Z całym szcunkiem, ale nie jestem darmową informacją. Mam czas to odpiszę, nie mam czasu - to nie odpisze. Więc nie Ty będziesz mi wyznaczał co mają robić klubowicze :cool1:

Jak mogę szybko pomóc to zadzwoń na tel, a postaram się odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś taką Turbinę...??

Bo nie wiem czemu wydaje mi się to bardzo dziwne. Cena jak za nowe turbo jest śmieszna... W sumie sam nie wiem co o tym myśleć, ale na pewno spróbuje się doinformować co i jak.. bo jeżeli dobre nowe turbo można kupić za takie pieniądze to nie ma co się pchać w różnego typu jakiekolwiek używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ta turbina, od tego sprzedającego jeździ u mnie od kwietnia 2010 r. Znam co najmniej kolejne 4 auta w których te turbiny jeżdzą. Co Ci jeszcze mam napisać? Chciałeś namiar i masz. Teraz znów jakieś teorie spiskowe snujesz. :wallbash:

Jak Ci nie pasuje cena, to kupę to turbo i pchnę Ci je za 2500 zł, niech będzie za 3000 zł :gwizdanie: Będzie wówczas dla Ciebie to lepszy towar? :polew:

Więc nie wydziwiaj tylko bierz brand new turbo, a ja piję Jacka Daniel'sa gdybyś chciał podziękować za namiar :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znów jakieś teorie spiskowe snujesz. :wallbash

Kolego jestem bardzo wdzięczny za namiar i info bo jest bardzo cenne i interesujące a ja teorii spiskowych nie szukam tylko jestem zdziwiony i w Poniedziałek pogrzebię trochę po sklepach i dowiem się jak sytuacja wygląda na normalnym rynku po za allegro. Jak okaże się, że jest tak pięknie jak wygląda to za raz będę handlował swoje BRD,.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poniedziałek pogrzebię trochę po sklepach i dowiem się jak sytuacja wygląda na normalnym rynku po za allegro. Jak okaże się, że jest tak pięknie jak wygląda to za raz będę handlował swoje BRD,..

To dowiesz się, że turbo w serwisie kosztuje 6250 zł. Poza serwisem u handlarzy, którzy dają niby gwarancję w granicach 3 kzł. Coś jeszcze potrzebujesz wiedzieć?

Przy czym do AJM turbo BRD pasuje praktycznie P&P, CAHA wymaga znacznie więcej zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje do kolektora 1,9 TDI i 2,0 TDI 8V, nie pasuje do flanszy od wydechu, wymaga innego węża spustowego i przemyślenia jak podłączyć wylot sprężonego powietrza do IC.

Generalnie w 1,9 osobiście wolałbym zastosować BRD.

2.0 16V to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za fabrycznie nową CAHA to 1400 zł. Poszukajcie na Allegro.

Dzięki za info.

Zwróciłem się z tym pytaniem do Ciebie, bo liczyłem, że jako stały bywalec tego forum masz jakieś dojścia do tańszych turbin :gwizdanie:

Ale cena tej CAHA z Allegro jest tak atrakcyjna, że tańszej się już chyba nigdzie nie znajdzie :>

No i mam nadzieję, że jak jeszcze trochę pośmigam po tym forum to już nie będę pytał o bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś dysponuje wykresem 1.9 na pompie z turbo CAHA?

Był już taki montaż gdzieś czy jeszcze nikt nie przerabiał?

Jaro może Ty coś wiesz.

tez chętnie się dołączę do tego pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytalem caly temat ale chcialbym aby ktos potwierdzil :) mam BPW i powoli turbo puszcza, czyli BRD nada sie p&p ? czy z lepsza turbinka jechac na strojenie czy moze zostac jak jest ? nie chodzi o osiagi tylko czy cos bedzie sie dzialo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...