Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mój skromny nabytek


kolba_leon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po pierwsze witam i przepraszam za brak powitania , ale niestety nie wiem czemu nie mogę założyć nowego wątku w dziale powitań!

Do rzeczy:

Jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 avant!

04032010818.jpg

04032010820.jpg

04032010821.jpg

04032010822.jpg

04032010819.jpg

Plany:

- zarejestrować na dniach:)

- zmiana żarówek na 5600K

-zbliżenie się do katalogowej mocy

Aha i obiecuje więcej i lepszej jakości zdjęcia!

pozdrawiam i czekam na sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Esa, a fotele to już w ogóle :kox::slina:.

Ogólnie wszystko mi się podoba oprócz drewna w środku i tunelu z uchwytem na tel.

-zbliżenie się do katalogowej mocy

Co masz na myśli??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa ESSA niczego sobie :>

i w manualu :wink4:

ogólnie kozak :kox:

-zbliżenie się do katalogowej mocy

Co masz na myśli??? :naughty:

a pewnie to że te silniczki nie trzymają serii w ogóle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony super ES :>,poza tym ładna maszyna,jakie plany oprócz tych drobnych o których wspomniałeś :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód mam parę dni. Powiem tak niby chciałbym tą kiere z R8/TT w sumie mi się bardzo podoba ,ale troszkę mam wrażenie , że może to być "wieśniackie" nie obrażając kolegów oczywiście co już to zamontowali. Jeszcze tą opcję przemyślę...

Auto ma być 100% cichociemne tak aby zwykły zjadacz chleba nie odróżnił jej od np. 1.8T Q. Wcześniej miałem samochód co wyglądał groźnie a miał 110KM i na głupich minach się kończyło ale koniec OT.

Co do planów oprócz tego co wymieniłem i wyprania tapicerki:P czekam na sugestie wasze, bo macie dużo większą wiedzę co mogę zrobić ...

A co do mocy to jak kolega napisał chciałbym zbliżyć się do katalogu chodź auto idzie jak żyleta do przodu ale wiem, że mocy nie trzyma...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 /235/40/R18

powiem tak, jeździłem civic sport 2004 rok , Type R i w sumie prawie kupiłem STI zamiast tego i dziękuje mojemu koledze, że wytłumaczył mi, że robię błąd. Jest naprawdę mega komfort a Audi wybiera idealnie dziury. Plecy przestały mnie boleć. Powiem wam, że w Accordzie 2.4 jest gorzej niż w S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś felg. I powiem wam, że mam straszny dylemat bo za cholere nie wiem co wybrać. Z jednej strony chciałbym zostawić chrom pakiet a z drugiej myślę powoli o pomalowaniu elementów na czarno wraz z felgami.

ps. gdzie moge dorwac elementy karbonu na listwy do srodka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo fajnych felg, np. ja bym do esy założył buty RS6 C6 wyglądają jak dla mnie prze kozak oczywiście 19".

Elementy wykończeniowe w karbonie to strasznie droga sprawa na allegro widziałem taki zestaw chyba za 2800zł. Jak Ci bardzo na tym zależy to możesz też kupić folie karbonową i okleić te elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 19" ja bym założył gumy 245/35. 235 jest moim zdaniem za mała, ale zależy co kto lubi, niektórzy zakładają 225 na 19" (sam widziałem) i dla nich jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Panowie:) mam napięty grafik:) jeszcze fury nie zarejestrowałem( robie to w tym tyg)

Będą zdjęcia obiecuje![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie aby nie tworzyc tematu. Po wył silnika cały czas mam wrażenie, że coś szumi z nawi i zmieniarka chyba jest wł. tzn jak otwieram schowek to wszystko się świeci wraz z wł. świateł awaryjnych to chyba nie okej?[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:41_________________________________________________

Jest dużo fajnych felg, np. ja bym do esy założył buty RS6 C6 wyglądają jak dla mnie prze kozak oczywiście 19".

Elementy wykończeniowe w karbonie to strasznie droga sprawa na allegro widziałem taki zestaw chyba za 2800zł. Jak Ci bardzo na tym zależy to możesz też kupić folie karbonową i okleić te elementy.

a jest ktoś kto po zakupie takiej foli to założy? Czy koledzy sami sobie zakładali karbonową folię i jak to w realu wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego na żywo, ale chyba ktoś to robił na forum w b7 o ile mnie pamięć nie myli i szczerze mówiąc podobało mi się to, bynajmniej nie wyglądało to jak agrotunning.

Dobrze że ja mam alu listwy :decayed:

Jak dla mnie drewno to porażka, wygląda jakby było zrobione z pudełka od TIC TAC- ów, nie urażając właścicieli takich listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włącznika awaryjnych to świeci się przez jakiś czas po zamknięciu auta, to normalne. A szumy i inne dziwne pstryknięcia i odgłosy dobiegające z kokpitu po wyłączeniu silnika to też normalka :> Nie ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...