Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mój skromny nabytek


kolba_leon

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny kozak :good: Seryjny chrom absolutnie mi nie przeszkadza :decayed: Jedyne co mi się nie podoba to drewniane dekory :sick3: Nie pomyliłeś się czasem przy wypełnianiu profilu? BHF siedział w B7 :mysli: Nie powinno być czasem BBK? Generalnie nie ma co rezać - pewnie wszystko jest :decayed: Nie widzę tylko spojlera na klapie...

a jaki kapec do 19

235 40 r19 wejdzie czy 35 profi

Jeśli będziesz brał felgę 19" z szerokością 8,5" to papieć najmniej 245 - przy węższym może Ci schodzić powietrze z tyłu... Z przodu przy 235 silnik dociśnie i będzie OK :>

fura konkret . Białe Recaro jest przepiękne :) Co do felg to może jakieś BBS'y ? Ja widziałbym LM :)

Te fotele są srebrne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Silnik i napęd :good: (jak w każdej eS :cool1:)

-fotele :good:

-manual :good:

-avant :thumbdown::decayed:

Super furmana ogólnie... Hamowana była że wiesz że nie trzyma mocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie była. Na razie wolę żyć w tej nieświadomości i nadziei, że jest blisko serii. Nie mam czasu na doła, że np. jest 280KM i mocniejszy TDI może się zbliżyć:P

Nie no tak źle to nie będzie :no: Podejrzewam że około 310-320 KM może wypluć :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

a jaki kapec do 19

235 40 r19 wejdzie czy 35 profi

Jeśli będziesz brał felgę 19" z szerokością 8,5" to papieć najmniej 245 - przy węższym może Ci schodzić powietrze z tyłu... Z przodu przy 235 silnik dociśnie i będzie OK :>

a czemu ma schodzic powietrze ? ja mam 10j i 225/35R19 i powietrze jakos nie ucieka ;)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:59_________________________________________________a co do auta to:

nie kupuj zadnych oklein na listwy ktore przypominaja carbon a nim nie sa

to dopiero agrotuning

ja bym montowal kiere z plaskim dolem... fajna sprawa tylko ciut nie wygodna

ogolnie fajna...

co do kola to szukaj czegos ori lub dobrej firmy ;)

np. rial daytona race

bbs lm

bbs ch i bbs ck ( opcja fajna jesli nie chcesz wyrzucic duzo siana )

repliki gallardo ( chyba ze chcesz to ori :P )

repliki felg z slr`a ( taki jak ma Wojtek_A4 w swoim b7 )

felgi z bentleya :kox:

jakies felgi firmy schmidt

rial daytona race

100_3853_934_x_702_.jpg

bbs lm

n612837734_1208786_7358.jpg

lamborghini gallardo ( ze wzgledu na cene ori ... raczej kupno replik chyba )

19_G5_B6_S4_3.jpg

bentley w b7

9sv0ht.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bentley odpada nie chce się rzucać w oczy. Galardo przemyślę bo w sumie ładne są. Ale chyba zdecyduje się na rs4 ale nie wiem czy 18 czy 19 cali. Chce kiere z płaskim dołem ale nie chce robić "agrotunningu" a boje się , że taki będzie efekt. Zobaczymy. Co do karbonu masz rację , więc albo ori albo temat odpada.

Może jakieś bbs? kurcze nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki agrotuning?? O czym ty mówisz? Wkładasz oryginalną kierę od Audi, nie żadną replikę ani podróbę więc, agro nie będzie. Z tego co mówisz to R8 czy RS4 też jest agrotuningiem, bo taką ma. Kilku klubowiczów ma ja zamonotwaną i wygląda to raczej na :good:. Sam poszukaj. "Szukajka" nie gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoilera na pewno nie będzie...

a czemu tak zdecydowanie odrzucasz ten spoiler :no: nikt tu nie mówi o jakiejś wielkiej płetwie na dachu, chodzi raczej o ładny ori daszek z tyłu, s-line taki ma i idealnie pasuje, wydaje mi się, że w S4 też taki powinien być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne S4.

Tylko te drewienko troche nie pasuje.

Bartek powiedz, ze zartowales z tym powietrzem z tylu przy oponie 235?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne S4.

Tylko te drewienko troche nie pasuje.

Bartek powiedz, ze zartowales z tym powietrzem z tylu przy oponie 235?:)

Nie - u mnie spierdziela jak tylko guma trochę się w trasie rozgrzeje (za to z przodu twardo trzyma 2,6). Felga sprawdzona, jest OK. Opony też. Znajomy mechanior zasugerował mi właśnie szerokość opon. Z braku laku chwytam się tego. Sory za OT.

spoilera na pewno nie będzie...

a czemu tak zdecydowanie odrzucasz ten spoiler :no: nikt tu nie mówi o jakiejś wielkiej płetwie na dachu, chodzi raczej o ładny ori daszek z tyłu, s-line taki ma i idealnie pasuje, wydaje mi się, że w S4 też taki powinien być...

Też się zastanawiam czemu nie chcesz fabrycznego daszka - Twój wybór ;) BTW - spojler klapy dla S4 i S-Line to ta sama część :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S

nie chce nikogo wysmiewac ( nie wysmiewam ) ale to niemozliwe... nie sluchaj moze lepiej tego mechanika

ludzie naciagaja opone 205 na 10j ... i powietrze nie ucieka.

powietrze moze uciekac na wentylu np ;) ale nie przez to ze opona jest naciagnieta na felga a napewno juz nie jak jest 245 na 8.5j

takie male ot

ps. do wlasciciela s4

a gwintu nie planujesz kupic :gwizdanie: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jeździe hondą civic Sport 04 rocznik (czyli ala type-R) zrobiłem spoiler itp itd i samochód wyglądał groźnie a nic nie potrafił.

Teraz idę w drugą stronę. Auto ma wyglądać jak zwykła a4:) spoiler na daszku nic nie da.

Co do felg więc na razie zostają te ,które mam czyli ori s4 w przyszłym sezonie chyba wejdą bbs albo rs4 19

Co do kiery i agrotunnigu fajnie to wygląda ale nie wiem czy pasuje "mentalnie" 04 to 04 rocznik [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:01_________________________________________________jeszcze mam pytanie , chodź wiem, że możecie mnie wyśmiać. Nie miałem wcześniej do czynienia z bixenonem. To polega na tym, że długie i dzienne mam w xenonie? Teraz jak długimi świece nie ma niebieskiej barwy dlatego zgłupiałem. I jakie żarówki kupić? H1? i jaka jest najlepsza barwa bo teraz w nocy widzę , ale nie jestem mega zadowolony!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bix'y, to masz żarnik D1S na krótkie i długie (na długich otwiera się przesłona i więcej światła idzie przez soczewkę), a dodatkowo doświetlane to wszystko jest żarówką typowo pod długie - H7 :wink4: Poczytaj wątki o bix'ach, to zobaczysz o co dokładnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko: co myślicie o tym całym "schwarz pakiet"

to jest kwestia wywalenia chromu +plus pomalowanie grilla czy są to nowe jakieś orginalne elementy?

Lusterka jedynie by zostały

Co ja myślę osobiście to wypas jest :kox:

Można pomalować lub wymienić na ori czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica wizualna między pomalowanymi elementami a ori? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avfblack_bitch-t76403.0.html

u kolegi zauważyłem na dole w zderzaku, że ma inne wloty (przy halogenach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...