Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rejestracja samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od jakiegos czasu probuje znalesc jakie kolwiek informacje na temat dokumentow wymaganych do rejestracj samochodu, wysokosci oplat (oraz samych wnioskow do pobrania - zeby wypelnic w domu).

to z linka juz pewnie nie aktualne

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1599.0

czy znacie aktualne wysokosci oplat i info o wymaganych dokumentach.

Opublikowano

A ja dołoże jeszcze swoje pytanie żeby nie zakładać wątku o takiej samej tematyce - przeprowadzam się na dniach do innej części naszego pięknego kraju i w związku z tym mam pytanie o rejestrację auta - czy mam jakiś czas określony na zmianę tablic - czy muszę tam wogóle się meldować i zmieniać blachy?

Opublikowano

Nie musisz wogóle zmieniać blach

Ale wtedy np mandaty i inne takie będą przychodzić pod stary adres, jeżeli tam mieszkają np. Twoi rodzice to szkoda kasy na przerejestrowywanie

Opublikowano

od jakiegos czasu probuje znalesc jakie kolwiek informacje na temat dokumentow wymaganych do rejestracj samochodu, wysokosci oplat (oraz samych wnioskow do pobrania - zeby wypelnic w domu).

to z linka juz pewnie nie aktualne

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1599.0

czy znacie aktualne wysokosci oplat i info o wymaganych dokumentach.

wystarczy troche poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2766

Opublikowano
  • Autor

ok, a czy kupujac auto uzywane, zarejestrowane w polsce nie musze nic skladac do US?

gdzies wyczytalem o jakis dziwacznych dokumentach zwanych PCC-1/2/3. jak wyglada sprawa z tymi dokumentami?[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 08:46 _________________________________________________a jakie sa wysokosci oplat? akcyzy i takei tam podobne rzeczy?

Opublikowano

jak w polsce to płacisz 2 % podadku (najczęściej od wartości na eurotax)

Ale możesz powiedzieć (ja tak zrobiłem) że tiptronik i rozrzą do naprawy i cena - 5000 tys

Opublikowano

jak w polsce to płacisz 2 % podadku (najczęściej od wartości na eurotax)

Ale możesz powiedzieć (ja tak zrobiłem) że tiptronik i rozrzą do naprawy i cena - 5000 tys

Powiedziałeś... czy tak umowe spisałeś?

Opublikowano

Umowa była na 17500

Kupiłem za 22900

Pani wyceniła z eurotaxu na 23500

Wytargowałem dokładnie 4500

podatek zapłaciłem od 19000 czyli 380 zł

zamotane ale taka prawda w polskich urzędach.....

Opublikowano

Jeżeli osoba od której kupiłeś auto zgłosi fakt sprzedaży samochodu do wydziału komunikacji ( a zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infraktustury z 2002 r.) taki obowiązek spoczywa na każdym sprzedającym to wtedy płaczesz i płacisz. Sprzedający sie wytłumaczy, że zgłosił sprzedaż auta w którym poinformował, kto jest nowym nabywcą. Ponadto w kartotece policyjnej są naniesione wszystkie zmiany, więc mandaty będą adresowane na nowego właściciela.

Osobiście odradzam z odkładaniem przerejestrowania samochodu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.