Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Najniższe sprężyny do quattro


Pawel_M

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno przemyślałem temat gwintu do quattro i nawet podziałałem trochę w temacie :> Póki co to jutro będę wiedział na 100% czy coś z tego będzie ale jeżeli znajdzie się oprócz mnie ( ja też prawdopodobnie zamówię ) jeszcze jedna osoba to gwint TA-Technix do quattro będzie kosztował 1250zł :) przy trzech kpl. gwintu może uda mi się załatwić po 1200zł ale nie jest to pewne i w razie co musiałbym wiedzieć czy ktoś reflektuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda interesująco, też wsunie dziś nawiązałem kontakt z dystrybutorem tej firmy i na razie pertraktujemy bo auto nierówno siadło :wallbash: i czekam na jego propozycje rozwiązania tej sprawy (w grę wchodzi wymiana na gwint z dopłatą oczywiście), możesz zdradzić jakieś namiary na tą firmę, bo może okazać się tą samą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 kilka postów wyżej podał link do aukcji z gwintem i z tą firmą ( AUTO TEILE LOGISTIK ATL-TUNING ) rozmawiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, to ta sama firma, jestem umówiony z gościem, mam mu podać oznaczenia swoich sprężyn i foto auta, niby ładnie siadło ale po ułożeniu się sprężyn i zmierzeniu tył jest zdecydowanie niżej, sprężyny dobierałem oczywiście do V6 ale tył w tym przypadku niema nic do tego, to już drugi problem z tą firmą, pierwszy był taki że dostałem sprężyny właśnie na tył do wersji bez quattro, niby kilka dni opóźnienia plus bieganie za kurierem ale zawsze człowiek się denerwuje, tłumaczyli się magazynem i zrobili wymianę, jutro dam znać jak wygląda sprawa i możliwe że bym się podpiął to gwintu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów, jak tam wyszła sprawa z tym gwintem do Q bo jestem ciekaw jak to wygląda wizualnie i na zakrętach :) tak wstępnie się przymierzam do kupna tych ta-techniksów chyba ze znajdę coś jeszcze ciekawszego za małą kase

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...