Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się ma garaż, to na pewno - bo w tej temperaturze to wszystko idzie długo - chyba muszę zainwestować w dom i na pewno dłuższy garaż (dwustanowiskowy)....

W każdym razie tak zrobię, podmienię je - dziś jechałem 15/20 minut i problem się nie pojawił...

Edytowane przez ciubas

Opublikowano

Dobierałeś się już kiedyś do lamp? :)

Je się na prawdę szybko wyciąga, choś nie tak szybko jak np. w Octavii 2 FL.

Opublikowano

Do tylnych i wsadzenie ich (bo bałem się, ze złamię te plastikowe główki) zajęło mi z 20 minut... więc wyobraź sobie moje umiejętności mechaniczne :D

Ale widziałem filmik: wtyczka i 4 śruby.

Może jutro dam radę zrobić przekładkę tych "żarówek" pomiędzy kloszami.

Edytowane przez ciubas

Opublikowano

Zawsze możesz podjechać do ASO.

Może zaproponują wymianę całej lampy :grin:

Opublikowano
2 minuty temu, komoornik napisał:

Zawsze możesz podjechać do ASO.

Może zaproponują wymianę całej lampy :grin:

Idealny pomysł, od razu wymienię sobie na skrętne i zamontuje webasto akurat mam wolne 10 k na bezsensowne zakupy do samochodu ;)

Opublikowano

No dobrze,a jezeli mam D3S i zaloze D1S bo ponoc jasniejsze beda działać? 

Opublikowano

Porównaj sobie np. napięcie zasilania.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ktoś wie jaki jest palnik xenon w B8 poliftowym? Po nocy nie będę rozbierał lampy a muszę zamówić

D3S?

Opublikowano

D3S tak samo jak w przedlifcie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W polifcie (i w przedlifcie pewnie tak samo) można spokojnie wymienić żarniki bez wyciagania lamp.

Po stronie kierowcy spokojnie można rękę włożyć i wyjąć.

Po stronie pasażera ja zdemontowałem sobie puszke filtra powietrza i też się swobodnie dostałem :) założyłem niby genuine VAG parts - w pudełku były OSRAMy. Na aucie miałem żarniki Philipsa.

 

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jaką barwę bają żarniki w przedlifcie 2010 r. ? jakie montowała fabryka, ktoś wie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy dziś na komputerze dostałem komunikat o nie działającym xenonie. Jak włączę światła to lewy xenon mruga i nie chce się zaświecic. Czy to będzie palnik do wymiany? Czy przetwornica? 

Najlepiej kupić 4300K? Osram czy lepiej Philips? 

Opublikowano
Koledzy dziś na komputerze dostałem komunikat o nie działającym xenonie. Jak włączę światła to lewy xenon mruga i nie chce się zaświecic. Czy to będzie palnik do wymiany? Czy przetwornica? 
Najlepiej kupić 4300K? Osram czy lepiej Philips? 
Zamień miejscami będziesz miał pewność. Raczej palnik padł.
Opublikowano

Dzięki kolego, a jak już się okaże że to palnik to mogę kupić dowolny z oznaczeniem d3s? Ilość W albo V nie gra roli?

Bo tutaj np mają 35W i 85V http://allegro.pl/d3s-osram-cool-blue-zarnik-oryginal-audi-a6-c6-09-i7043223506.html

A te mają 35W i 42V http://allegro.pl/osram-ultra-life-xenon-d3s-42v-35w-pk32d-5-1-szt-i6884214514.html

Nie wiem po prostu jakie palniki dokładnie mam kupić, ktoś podpowie? 

Opublikowano
Dzięki kolego, a jak już się okaże że to palnik to mogę kupić dowolny z oznaczeniem d3s? Ilość W albo V nie gra roli?
Bo tutaj np mają 35W i 85V http://allegro.pl/d3s-osram-cool-blue-zarnik-oryginal-audi-a6-c6-09-i7043223506.html
A te mają 35W i 42V http://allegro.pl/osram-ultra-life-xenon-d3s-42v-35w-pk32d-5-1-szt-i6884214514.html
Nie wiem po prostu jakie palniki dokładnie mam kupić, ktoś podpowie? 
Palniki zależą przede wszystkim od przetwornicy i upodobania użytkownika :) jak się nie mylę w B8 42V 35W ma prawie każdy żarnik. Na przetwornicy masz napięcie wyryte :) żarnik możesz kupić wedle uznania. Na forum kolega sprzedaje żarniki Osram w dobrej cenie. 1a452e4d5030d6d3c6eb196d2143b35d.jpg
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie jakie kupić żarniki d3s do a4 b8?
zastanawiam się nad osram night breaker czy cool blue intense

Opublikowano
3 minuty temu, wyzyk83 napisał:

panowie jakie kupić żarniki d3s do a4 b8?
zastanawiam się nad osram night breaker czy cool blue intense

Ja wrzuciłem takie :

20160525_151504.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, simon__75 napisał:

Ja wrzuciłem takie :

20160525_151504.jpg

to są starndardowe

Opublikowano
Teraz, wyzyk83 napisał:

to są starndardowe

Chyba tak.
Swiecą dobrze więc jestem zadowolony :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.