Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Józek jak zjadę na week to sprawdze ci za ile ja ci moge załatwić komplet ori LEM :wink4:

co u Toma wchodzi w skład kompletu :?: 8x wahacz, 2x łącznik stab., 2x końcówka drążka, 2x drążek :?:

kurde bede bardzo wdzięczy bo bede kupował jakoś niedługo :good: tylko pamiętaj o mnie :good:

szczerze to nawet nie wiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u Toma jak i u Dzika jest komplet wahaczy Lemforder razem z końcówkami, łącznikami i śrubami. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcześniej mówiłem ze jak siedze w aucie jak jade zmieniam biegi to słysze bulgotanie jak by mi sie woda jakoś przelewała ;( wkurza mnie to strasznie co to moze być ??? ktoś mi kiedyś coś mówil ale nie pamiętam :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcześniej mówiłem ze jak siedze w aucie jak jade zmieniam biegi to słysze bulgotanie jak by mi sie woda jakoś przelewała ;( wkurza mnie to strasznie co to moze być ??? ktoś mi kiedyś coś mówil ale nie pamiętam :wallbash: :wallbash:

ok Jozek ale to będzie bolało , retrospekcja zdarzeń : jechał sobie Joseph Groner twoją B5 , 70-letni dziadek , z ,o dziwo mega sprawną prawą nogą :kox: :kox: , deptał na ostrym winklu pakę siedemdziesiąt parę , niestety...jep d*p ,ośka która z d*py nie skręca ,wpadła do pobliskiego Renu , tonąc szybciej niż Joseph osiągał erekcję po viagrze ( :polew: :polew:) .

Konkluzja sprawy :

-śmierdzi trupem

-śmierdzi starym dziadem

-śmierdzi Renem

-jeszcze dobrze woda nie wyleciała to Ci bulgoce w kabinie :cool1::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że w końcu szarpnąłeś się na nową zawiechę. ja te ostatnio zmieniałem wahacze ale wziąłem Ruvilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas najwyższy :decayed:

też chciałem wziąć ruvilla ale jednak odpuściłem trochę bym zaoszczędził ale no właśnie jest to ale :wink4:

napisz potem czy jesteś zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lemy zdecydowanie za drogie były, za Ruville dałem 870zł, do tego kupiłem zmieniłem amorki z przodu i klocki hamulcowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lemy zdecydowanie za drogie były, za Ruville dałem 870zł, do tego kupiłem zmieniłem amorki z przodu i klocki hamulcowe :naughty:

tylko Ciekawe ile na nich km polatasz ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lemy zdecydowanie za drogie były, za Ruville dałem 870zł, do tego kupiłem zmieniłem amorki z przodu i klocki hamulcowe :naughty:

tylko Ciekawe ile na nich km polatasz ? :mysli:

pewnie tyle samo co na Lemach, taka prawda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tyle samo co na Lemach, taka prawda

Też mi się tak wydaje, a cena dobra bo brat w motoryzacyjnym pracuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binio sprawdzimy jak to jest :wink4: zobaczymy ile km zrobimy i sie porówna :wink4: tylko ja jezdzena 18 :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 12:22_________________________________________________Nowy zawias już założony + gumy na tylnej belce :) wszystko LEMA jest bajka :) [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________Moja org szyba poszła się jeb@ć ;(

myłem auto wycieraczki podniesione do góry zawiało spadła jedna odwracając pióro i oto efekt:

s7303099.jpg

nawiercania, klejenia nic nie dały ;( szyba jest nowa a ja o 450zł biedniejszy :gwizdanie:

szkoda ze nie ma w b5 podgrzewanych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binio sprawdzimy jak to jest :wink4: zobaczymy ile km zrobimy i sie porówna :wink4: tylko ja jezdzena 18 :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 12:22_________________________________________________Nowy zawias już założony + gumy na tylnej belce :) wszystko LEMA jest bajka :) [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________Moja org szyba poszła się jeb@ć ;(

myłem auto wycieraczki podniesione do góry zawiało spadła jedna odwracając pióro i oto efekt:

s7303099.jpg

nawiercania, klejenia nic nie dały ;( szyba jest nowa a ja o 450zł biedniejszy :gwizdanie:

szkoda ze nie ma w b5 podgrzewanych :decayed:

moja ori szyba pekła dokładnie w ten sam sposob :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binio sprawdzimy jak to jest :wink4: zobaczymy ile km zrobimy i sie porówna :wink4: tylko ja jezdzena 18 :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 12:22_________________________________________________Nowy zawias już założony + gumy na tylnej belce :) wszystko LEMA jest bajka :) [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________Moja org szyba poszła się jeb@ć ;(

myłem auto wycieraczki podniesione do góry zawiało spadła jedna odwracając pióro i oto efekt:

s7303099.jpg

nawiercania, klejenia nic nie dały ;( szyba jest nowa a ja o 450zł biedniejszy :gwizdanie:

szkoda ze nie ma w b5 podgrzewanych :decayed:

moja ori szyba pekła dokładnie w ten sam sposob :wallbash:

widzę że grono B5 z pękniętą szybą rośnie w siłę... Dokładnie tak samo i poszła szyba ;( :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pelnego 2din troche by brakowało :gwizdanie:

klimatronik, popiołka, ramka do biegów, na siłe da rade wyrezać ale bedzie bez popiolki i panel od klimy do powiększenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...