Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

to już czytałem, chodziło mi bardziej o sprawy techniczne jak dostać sie do tej fabrycznej anteny, przez lampke :mysli: tam jest jakieś pole manewru :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przez lampkę sobie poradzisz :decayed: za duzo miejsca nie ma ale styka :decayed: a tą starą ściągasz od góry tzn odkręcasz z góry bat , ściagasz gume, kluczyk i odkręcasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek wbijaj do mnie to pojedziemy do Pacanowa bo tam kozy kują :polew:

a to rzut beretem odemnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juzio widziałem twoją koze :decayed:

siano ciągnełeś za sobą że hohohohoho :kox:

gdzie ją widziałeś ? :decayed:

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:53_________________________________________________http://allegro.pl/wahacze-vw-audi-skoda-lemforder-trw-oryginal-kpl-i1687956723.html

To są oryginały? bo wyglądają ze tak :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________coś mi jeszcze bedzie potrzebne do tego kompletu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16mm, 18mm, 13mm, młotek, śrubokręt, podnośnik 17mm do koła, sześciopak/kratkę i trochę czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juzio widziałem twoją koze :decayed:

siano ciągnełeś za sobą że hohohohoho :kox:

gdzie ją widziałeś ? :decayed:

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:53_________________________________________________http://allegro.pl/wahacze-vw-audi-skoda-lemforder-trw-oryginal-kpl-i1687956723.html

To są oryginały? bo wyglądają ze tak :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:18_________________________________________________coś mi jeszcze bedzie potrzebne do tego kompletu ?

moim zdaniem nie ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróby, nie bierz tego :thumbdown:

??? czemu tak uważasz :mysli:

bo są ceny poniżej których nie da się zejść, choćby nie wiem po jakich rabatach :wink4:

nie sugeruj się tym że na wahaczach wybite jest OOOO i inne znaczki... ojciec kupił za 700pln komplet wahaczy i też miały znaczki :decayed: a po 15-20k poszły do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to mam prawie komplet MSa do sprzedania w dobrej cenie (bez górnych) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadaj do TOM77 lub dzik w sprawie wahaczy, dobre ceny dają i mniejsza szansa, że ktoś Cię zrobi w trąbę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadaj do TOM77 lub dzik w sprawie wahaczy, dobre ceny dają i mniejsza szansa, że ktoś Cię zrobi w trąbę :good:

racja :good: TOM77 chce 1450zł z wysyłką za lemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadaj do TOM77 lub dzik w sprawie wahaczy, dobre ceny dają i mniejsza szansa, że ktoś Cię zrobi w trąbę :good:

racja :good: TOM77 chce 1450zł z wysyłką za lemy :wink4:

i masz pewność że ori :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :decayed: ale 200zl tez pieszo nie chodzi :wink4:

to wolisz wydać 1200pln na podróby, które warte są nie więcej niż 400? :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: chciałbym oryg troche taniej :decayed: wiadomo ze nie kupie jakiegoś szajsu 200zł taniej :wink4:

wezme od TOM77 tylko troche kasy musze dozbierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek jak zjadę na week to sprawdze ci za ile ja ci moge załatwić komplet ori LEM :wink4:

co u Toma wchodzi w skład kompletu :?: 8x wachacz, 2x łącznik stab., 2x końcówka drążka, 2x drążek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...