Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj do przyszłego tygodnia to ja może swoją będę miał do sprzedania bo jakiś gość bardzo przypalił się na moje B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do przyszłego tygodnia to ja może swoją będę miał do sprzedania bo jakiś gość bardzo przypalił się na moje B5

Ty masz takie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu się śmiejesz, co brzydkie są?? a nie wiem jeszcze ile byś za nie dał nie mają ani ryski i są proste oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja je oglądalem ostatnio u Ciebie i nie mogłem skapować jakie to są :) ładne są :) słuchaj narazie u mnie ciężko z $ bo troche straciłem na auto, rejestracje itd ale głeboko pomyśle nad nimi jak co to odezwe się na PW :) tam omowimy szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak coś to myśl i dawaj znać a teraz już trzeba uciekać spać hehe aaaa i zapodawaj wkońcu jakieś mody heheh powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak coś to myśl i dawaj znać a teraz już trzeba uciekać spać hehe aaaa i zapodawaj wkońcu jakieś mody heheh powodzenia

mody? hyyyyy

myśle nad programem zeby troche mocy dodać ;)

gril od rs ;)

halo na żółto widzi mi się to co o tym myslicie???

napewno jaieś większe alu o czym już wiesz ;)

a co dalej to czas pokaze ;)

może jakieś podpowiedzi ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozku726 , widzę że w planach masz fele od s4, jeśli chcesz to odsprzedam Ci te co mi sprzedałeś, były malowane, pary różnią się od siebie ET i szerokością a na dodatek są krzywe jak ku... , od ciebie nie wezmę więcej niż kwota za jaką mi sprzedałeś 1000 zł + przesyłka. Prawdziwy rarytas kolego. Ostrzegam klubowiczów przed robieniem interesów z jozku72, gość jest kompletnie nie uczciwy!!!!

To link do tematu z jego felgami:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_czy_te_felgi_mi_podejda-t110313.60.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzku jak myślisz o programie to nie mysl nie ma nad czym to TRZEBA zrobić :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszystko co napisałeś musi być a co do jeszcze czegoś to jakieś moze body od S4 :naughty:

jozku726 co ten zbyszek512 taki nerwowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzku jak myślisz o programie to nie mysl nie ma nad czym to TRZEBA zrobić :evil: :evil: :evil:

brakuje troche $ na chwile obecną ;) troche musze dozbierać gotówki ;)

no to wszystko co napisałeś musi być a co do jeszcze czegoś to jakieś moze body od S4 :naughty:

jozku726 co ten zbyszek512 taki nerwowy??

zderzak przod byłby fajny ale ciężko znaleźć za dobrą kase teraz, wszyscy cenią na maxa :gwizdanie:

a co do zbyszek512 to wiedział co kupije nic nie miałem do ukrycia i nie mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________a co mówicie na te żółte halo ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mówicie na te żółte halo ? :decayed:

Żółte halo są kox tylko nie zapalaj ich przy misiakach :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...