Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek samolotu


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrze na te wstążki i świeczki to ogarnia mnie pusty śmiech

czemu?

przeciez to żałoba narodowa , bez względu na poglądy polityczne czy podejście wyznaniowe i nalezy to uszanować

ok ja też się do niej przyłączam, ale nie muszę pokazywać tego wszystkim w około :cool1: bo chyba nie o to chodzi?

ale teraz jest w modzie robić wszystko tak żeby inni widzieli :hi:

Może i robią to na pokaz, ale nie powinniśmy tego komentować - to ich sprawa, tak?

A jak uważasz że to głupie to zachowaj to dla siebie - będzie to bardziej taktowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na te wstążki i świeczki to ogarnia mnie pusty śmiech

ja Go nie wybieralem i w mojej opinii prezydentem byl marnym (z calym szacunkiem,ale jak glowa panstwa moze nie znac zadnego obcego jezyka?)

patrze na Niego jak na czlowieka przed wszystkim, z reszta zginelo duzo innych osob i tak jak mowie, prawdziwa zalobe maja Ich rodziny i na pewno nie polega ona na wstawianiu swieczek czy zdjec ze wstazka.

Takze sie z niego wysmiewalem i zyczylbym sobie innego prezydenta, ba nawet wstydzilem sie takiej pary jako wizytowki polski, ale:

nie znaczy to ze zyczylem im smierci- nigdy w zyciu, tylko zyczylem im zeby zeszli ze sceny politycznej- nie mylcie tego.

Faktem jest ze zginela tragicznie znaczna czesc rzadzaca naszym krajem i przede wszystki nami- nie wazne czy ich lubilismy czy nie- poniesiemy tego konsekwence.

SZACUN DLA ADMINISTRACJI ZA GRAFIKE STRONY

-mam nadzieje ze to zostwawicie wiecej niz 1 dzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak uważasz że to głupie to zachowaj to dla siebie - będzie to bardziej taktowne.

i tu się zgodzę-dzisiejszy "wystrój" naszej stronki też jest czarny-jeśli komuś się to nie podoba-niech sobie odpuści i uszanuję wolę tych,którzy chcą przeżyć ten dzień w taki sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc powiem tak, bardziej niz te swieczki itp nie rozumiem tych socjopatow ktorzy wrecz ciesza sie z tej tragedii, dzieciaki ktorej wypisuja "kaczor nie zyje-yeah",tutaj to juz patologia czysta :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam bo już jakieś głupie sprzeczki się pojawiają :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...