Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z turbiną!!!!


niunia8245

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od kosztów, zorientuj się ile by kosztowała regeneracja, może się okazać że bardziej opłacalny będzie zakup używanej/regenerowanej np. na allegro, warto też zastanowić się jak by wyglądały koszty zamontowania mocniejszej turbiny, może nie koniecznie od np. AWXa ale chociażby z AFNa :) (oczywiście wtedy trzeba by robić jeszcze sterowanie kierownicami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( pomóżcie mi.

padła mi turbina już drugi miesiąc szukam i nic wiec wy wszyscy klubowicze tego portalu to ostatnia deska ratunku. wirnik w mojej turbinie sie rusza na boki w otworze ssącym . co proponujecie, lub polecacie numer jej 28145702 ;(

wysłałem ci info--- http://allegro.pl/item969271144_vw_passat_b5_audi_a4_1_9_tdi_90km_turbosprezarka.html

a tak wogole to masz 2 takie watki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wam. mam turbinke wymieniona i autko smigalo 2 dni teraz sniga 1,2 niezle ma ciag ale 3,4,5 to poraszka. a skrzynia automatyczna . ;(

teraz wymieniłem wszystko filtry olej 0w30 mobila przeczyszczony układ powietrza interkuler.gdy odpalam autko biały dym ale gdy odpaodpali po 10 krenceniu to po 30 sekundach jest już ok ale już rozrusznik mi pada. do tego wczoraj swiatła mi klekły mijania. na tą chwile włożyłam już 6000 zeta. niemam już sił. miał waga zrobionego i czysto. ;(

NIE WIEM JUŻ CO ROBIĆ!!!!! SPRZEDAĆ CZY CO??? ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:46_________________________________________________Z góry dziekuje wam za pomoc. :)

jestem z mysłowic jak macie jakiegoś mechanika .

mam te autko już 5 lat nigy nie zawiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...