Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opinie dotyczące opon NANKANG NS 2


Tzieland

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie proszę o opinie na temat opon ale tylko osoby, które miały osobiście styczność z tym modelem. Komentarzy typu: lipa bo chinskie, itp bardzo bym nie chciał tutaj widzieć, więc jak nie wiecie to nie piszcie. Pozdrawiam i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać tutaj o oponce NS2. Jako nisko budżetowa opona jest chwalona, bo nic innego nie powie użytkownik, którego nie stać na wysranie się 1000pln/szt solidnej (nie koniecznie dobrej opony).

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nankang/NS2.htm

Niezbyt przychylne opinie użytkowników - przede wszystkim brak trzymania się nawierzchni, zarówno suchej, jak i przede wszystkim mokrej.

Raczej te opinie nie są spowodowane faktem produkowania ich w Chinach, tylko faktycznymi doświadczeniami.[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 16:54_________________________________________________Dla porównania opinie o oponie że tak powiem bardziej spełniającej wymagania bezpiecznej jazdy (nie biorę pod uwagę ceny jako kryterium):

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Vredestein/Ultrac-Sessanta.htm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem nankangi na felach 18" w zeszlym roku i zlego slowa nie moge powiedziec,przeciwnie do tych wypowiedzi nie narzekalem na uslizgi na mokrym,a tym bardziej na suchym asfalcie,ale co glow to i opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rowniez slyszalem opinie podobne do tych co przedstawil krzysiek23 i do od osob godnych zaufania ale chcialbym jeszcze uslyszec pare slow od osob, ktore je uzytkowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrocie - 2 tygodnie temu do S60 zakladalem te opony w rozmiarze 215/50/17, cena 1200 pln/komplet, no i moge powiedziec:

- zarowno na suchym jak i na mokrym zachowanie w miare ok, podobne do moich poprzednich 2x drozszych dunlopow 3000A (650pln/sztuka)

- sa dosc ciche , na pewno znacznie cichsze niz w/w dunlopy

- porownujac z 3x drozszymi pzero rosso to wypadaja "dosc slabo", ale jesli za cene 300pln/sztuka zachowuja sie jak 2x drozsze dunlopy i sa przy tym cichsze to do przemiesznia sie z pkt. A do B bez przesadnych szalenstw sa godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam te oponki na 18 felach i mam dobre zdanie na ich temat (wcześniej miałem michaelin) co prawda przy większych prędkościach czasami pojawia się aqupling ale może to być spowodowane także szerokością opon (225), co do jazdy na suchym jest dobrze a zwłaszcza trzymanie w zakrętach myślę że to jest najlepszy wybór jakość-cena.Tak a propos to właścicielem fabryki która produkuje te opony jest Yokohama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie opony w rozmiarze 215/50/R17 w Oplu Omedze. To nie są chińskie opony, lecz produkowane w Korei. Bardzo dobrze mi się na nich jeździło, stosunkowo ciche. Stabilne zarówno na suchej, jak i mokrej jezdni. Ja ze swojej strony mogę polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na 17kach , a wcześniej miałem na 18kach i jak dla mnie opony bardzo dobre , jeżdże bardzo dynamicznie, a te oponki plus skręcony gwint zachowują sie jak dla mnie wyśmienicie , dałem 1100 za komplet nowych. w tej cenie moge sobie co najwyżej jedną , góra dwie "dobre bo drogie" markowe oponki kupić.

Ale faktycznie tak jak napisał KOval nie stać mnie na wywalenie raz na sezon (bądź dwa ) 1000zł per stuck :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem takie kiedys w Megane coupe 195/50/16 i naprawde super oponki,super kleily sie na suchym i odprowadzaly wode,przy okazji dosyc ciche naprawde moge polecic! Kiedys byly to opony duzo tansze niz teraz,jednak maja dosyc wysoka jakosc i podrozaly.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc w tej kategorii cenowej są to naprawdę dobre opony. Żadne chińskie wynalazki nie mogą się z nimi równać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez moge juz potwierdzic, ze oponki rewelacyjne jak za ta cene, przejechalem juz prawie 1000 km i zlego slowa powiedziec o nich nie moge, przede wszystkim bardzo ciche, na suchej nawierzchni trzymaja sie rewelacyjnie, na mokrej jeszcze ich nie testowalem :rolleyes:

ale ja ogolnie moge je spokojnie polecic

za komplet 205/55/16 zaplacilem 744 zl :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...