Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja perłowa Malinka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to moje drugie autko (mam jeszcze Audi a6 c5)- Audi a4 b5 97' 1.6+sekwencja kod silnika ADP. Samochód bezwypadkowy i w oryginale (malowany tylko przedni zderzak). Ogólnie Audiolka w super stanie wizualnym i technicznym. Ma oryginalny przebieg 214 tys. co potwierdza książka. Malina ma perłowy lakier i nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Wyposażenie to nic ciekawego, ale z dobrym wyposażeniem to mam a6 :good:

Pozdrawiam :)

P.S Nie orientuje się ktoś, czy do mojego a4 będą pasować lampy po lifcie ?

http://images44.fotosik.pl/282/62b2f23e2d2c7b67.jpg

http://images36.fotosik.pl/169/974325066e565203med.jpg

http://images49.fotosik.pl/283/b76da763aa96e8d7med.jpg

http://images44.fotosik.pl/282/957289da49fdb707med.jpg

http://images40.fotosik.pl/278/37022ccd6b8324fbmed.jpg

http://images40.fotosik.pl/278/87acb8b3ac82f405med.jpg

Opublikowano

Witam, to moje drugie autko (mam jeszcze Audi a6 c5)- Audi a4 b5 97' 1.6+sekwencja kod silnika ADP. Samochód bezwypadkowy i w oryginale (malowany tylko przedni zderzak). Ogólnie Audiolka w super stanie wizualnym i technicznym. Ma oryginalny przebieg 214 tys. co potwierdza książka. Malina ma perłowy lakier i nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Wyposażenie to nic ciekawego, ale z dobrym wyposażeniem to mam a6 :good:

Pozdrawiam :)

P.S Nie orientuje się ktoś, czy do mojego a4 będą pasować lampy po lifcie ?

http://images44.fotosik.pl/282/62b2f23e2d2c7b67.jpg

http://images36.fotosik.pl/169/974325066e565203med.jpg

http://images49.fotosik.pl/283/b76da763aa96e8d7med.jpg

http://images44.fotosik.pl/282/957289da49fdb707med.jpg

http://images40.fotosik.pl/278/37022ccd6b8324fbmed.jpg

http://images40.fotosik.pl/278/87acb8b3ac82f405med.jpg

za darmo dostales?

a lampy nie beda :decayed:

Opublikowano

dla chcacego nic trudnego brak klimatronika razi no i 1,6

a i jakies alu 17 minimum by sie przydaly

Opublikowano
  • Autor

co od lamp, to chyba sobie odpuszczę w najbliższym czasie :no: Poczekam, może trafi się jakaś okazja na allegro i wtedy kupię. Jeżeli chodzi o felgi, to mam 15' z a6, więc je zarzucę. Na razie nie zamierzam się pakować w jakieś koszty, bo nie przewidywałem, że kupię auto za 12tys. Miałem kupić coś za 6-7 tys. ale ta mi się trafiła to wziąłem. Niedługo będę zmieniał moją a6, na nowszą, więc nie będę w a4 pakował dużych pieniędzy, tym bardziej, że to drugie auto do pracy (6km w jedną stronę).

Kolego Olafus, to źle, że 1.6 ? Jakieś awaryjne te silniki ? Jeżeli chodzi Ci o moc, to na moją jazdę wystarczy, jestem zawodowym kierowcą i przyzwyczaiłem się przez tyle lat do wolnego przyspieszenia :>

Dobrze, że jest ten szyberdach, prawie jak klima :kox:

Opublikowano

1.6 po prostu trochę za słabe jak na bodę z b5.

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci, że mi jakoś wystarcza na miasto :naughty: w A6 mam silnik 1.9, więc przyspieszenie porównywalne...

Opublikowano

TheViP nie masz nie mów :decayed:

1.6 daje rade ;) Brat kupił Astre III CDTI 1.9 150KM to tam jest kopyto w porównaniu do 1.6 ale wystarcza ;)

Opublikowano

dodasz kilka smaczków jak choćby jadny felunek i będzie perełka :good:

Opublikowano
  • Autor

na razie zarzucę 15" 10 ramienne, ale jak się trafi okazja (co będę obserwował) to kupię oryginalne 16". Z oponami nie będzie problemu bo mój kumpel ma warsztat i wulkanizacje, więc wszystko mam po hurtowej cenie :good:

Jeżeli chodzi o to co poczyniłem względem a4, to kupiłem w serwisie nową rączkę od ręcznego (plastik), bo tamta było poomykana i połamana, szukam znaczków które są na błotnikach, bo mi wyblakły.

Mody jakie zrobię za jakiś czas:

-założę alarm ;]

-felunek

-lampy zespolone po lifcie

-ringi na zegary

-podłokietnik

To chyba tak z grubsza. Jak myślicie, co można by jeszcze zrobić ? :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:33_________________________________________________GRYFI, nie jesteś czasami klubowiczem klubu A6, skoro masz c4 ? :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:34_________________________________________________GRYFI już znalazłem Cię na klubie a6 :) Jakby co, to mam taki sam nick jak na a4 klub. :notworthy:

Opublikowano

Cameleon, nie wrzucaj chromów. Masz bardzo ładny kolor a4 i niestety chromy trochę zginą. Na czarnym wyraźnie rzucają się w oczy.

Tutaj masz ciekawe przeróbki:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_16_w_koncu_wystawiam_swoja_furmanke-t9657.0.html;all=

Opublikowano
  • Autor

przekonałeś mnie, nie będę wrzucał chromów :)

zarzucę felgi 16" ori i wsadzę lampy po lifcie z przodu i to wszystko zewnętrznie. A i jeszcze listwy dolne drzwi pasażera i kierowcy wymienię, bo trochę są zdeformowane :no:

W środku tak jak pisałem- ringi i podłokietnik :kox: i będzie malina :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.