Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0 TFSI Quattro Avant by Posti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez mnie to dziwi... :rolleyes:

Opublikowano

Da sie jezdzic na roznych dystansach... spokojnie.

Ja jezdzilem caly sezon poprzedni, choc u mnie nie bylo takiej roznicy (15mm i 17mm).

Opublikowano

dlaczego dystanse na obu osiach musż abyc takie same? rozumiem średnica koła (bo mozna rozwalic napęd ze wzgledu na rozne predkosci kół na osiach), rozumiem takie same szerokosci opon i podobny stan bierznika (bo systemy typu ESP mogą głupieć), ale co ma do rzeczy obsadzenie?

Podobno ma to wpływ na pracę dyferencjału, który przy Q może głupieć :mysli: nie wiem, nie znam się :gwizdanie:

Opublikowano

A jak w takim razie wytłumaczycie to, że w USA prawie każdy zakłada szersze opony na tył :gwizdanie: Zresztą u nas też dużo osób już tak jeździ...

Opublikowano

Cytując Patroxa z innego wątku. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu.

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza.

Tu chyba jest wyjaśnione dlaczego osie powinny być tej samej szerokości.

Opublikowano
  • Autor

Cytując Patroxa z innego wątku. Mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu.

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza.

Tu chyba jest wyjaśnione dlaczego osie powinny być tej samej szerokości.

No nie do końca jest wyjaśnione.... jest tylko powiedziane ze nie moge byc rózne dystanse, ale czemu tylny dyfer ma wariować i sie dziwnie spinać to nie rozumiem ..... poprostu chciałbym zeby ktos wyjasnił jaki wpływ maja rózne dystanse i co sie dzieje wtedy w napędzie... bede bardzo wdzieczny za odpowiedz

Opublikowano

super avancik i fajny silnik. moj nastepny tez bedzie 2.0TFSI ale jako sedan i czerwony :evil:

Proponowal bym tylko inny przod i male obnizenie i to wystarczy! :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

super avancik i fajny silnik. moj nastepny tez bedzie 2.0TFSI ale jako sedan i czerwony :evil:

Proponowal bym tylko inny przod i male obnizenie i to wystarczy! :hi:

chodzi ci o przód ze zderzakiem w którym kratki halogenów schodza do dołu po bokach? czyli typowy S-LINE?

Opublikowano

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie :)

założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza :)

Opublikowano

ten parktronic z przodu,to jakiś dokładany :mysli:

tak... parktronik przód i tył dokładałem sam... jest to VALEO i działa bardzo fajnie :)

założyłem bo w a6 c5 miałem ori z przodu i z tyłu i sie mega przyzywczaiłem bo tego wspomagacza :)

zdecydowanie lepsza jest kamerka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kamerke chętnie założę jak dorobię sie i zainstaluje w furce RNS-E :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.