Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] 2.0 TFSI Quattro Avant by Posti


posti_a6

Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny HEJ

w końcu chciałem sie wam pochwalić moim maleństwem

- rok: 2005

- serduszko to 2.0TFSI puki co seryjne 200KM i 290Nm

Z wyposażenia to sami widzicie ale np: esp, paktronic P+T, fotele z pełną regulacja i wysuwanym siedziskiem, siedzenia pompowane, kolorowy FIS, pakiet chrom, nagłośnienie seryjne na radio CONCERT, ciemne szybki z tyłu, bi-xenon+wytrysk na lampy, tempomat, 6x jaśki , domykanie i otwieranie szybek z pilota, napędzik oczywiscie Quattro, manualna skrzynka 6b, światała do jazdy dziennej, sportowe seryjne zawieszenie, servotrnic, itp itd

Koła były 17" oryginalne alu a4 b7 s-line, które zostały aktualnei zastapione oryginalnymi audi rs4 B7 9j19" z oponami 255/35/19

Część z was pewnie wie ze wczesniej miałem a6 c5 2,7T w którą włożyłem sporo pracy... we wrzesniu a6 została przejeta przejeta przez kolege PAGÓRKA a ja przesiadłem sie w A4, która tez sukcesywnie i powolutku dopieszczam

Planów na obecny samochód jest bardzo duzo: koksowanie silnika, założenie navi RNS-E, troche prac wizualnych i tak bez końca... generalnie juz sporo sie zmieniło od czasu zakupu, ale jakos dopiero teraz znalazłem chwile zeby napisac temat i wrzucic fotki

czekam na wasze opinie i sugestie w sprawie wyglądu samochodu, dalszego jego rozwoju itp

8umn0.jpg

8uoS9.jpg

8utRr.jpg

8uBkS.jpg

8uIPi.jpg

8uNOA.jpg

8uVi0.jpg

8v1Mr.jpg

8v4gA.jpg

8v6LJ.jpg

8vbL0.jpg

8vef9.jpg

8vgKi.jpg

mU0Ir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko z fajnym silniczkiem , mysle ze nie ma juz specjalnie co zdziwiac ja bym mu tylko S-lina zewnetrznego zalozyl i bedzie rewelka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka tyle ze S-linem (wewenętrznym ) nie jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zderzaka s-line oraz grilla rs4 :tongue4:

Aha no i mamy takie same silniki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zderzaku s-line nie podoba mi sie to ze kratki od halogenów schodzą w dół... robią sie takie smutne :> :> :> wiem ze to dziwne ale jakos tak mi sie to widzi... mam drugi zderzak taki jak mój i drugi grill i zastanawiam sie nad robieniem grilla a'la rs4 pod mój zderzak :> jak wydzie to czas pokaże, bo na chwile obecna mam totalny brak czasu :( :( :(

P.S. musimy sie kiedys spiknac w wawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz założyć zderzak Hofele jak u mnie :kox:

Z chęcią się ustawię - QUATTRO vs FWD będzie można porównać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porównac sie tez bedziemy mogli :]

ja generalnie po przesiadce ze skoksowanej a6 2.7 bi turbo quattro mam cały czas (powoli mi przechodzi) odczucie braku mocy :polew:

P.S. odnośnie zderzaka Hofele to mniejwiecej znam jego cene wiec sobie odpuszczam :D:D:D wole za taka kase wsadzic duze turbo, IC i wszytsko wystroić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :good: szyby masz przyciemniane ori czy folią ?

szyby ściemnione są folią... tak juz były zrobione jak kupiłem... ja mam w planach jak sie cieplej zrobi, jeszcze przednie boczne ściemnic delikatnie, żeby nie było takiego przełomu pomiedzy tyłem a przodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka :good::quattro: powiedź mi tylko jak to wygląda z tym kapciem 255 :blink: nic nie obciera jak obciążysz ? jaki et felgi ? tylko ten wentyl w feldze :thumbdown:

jest co rezać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm felgi to ori audi 9j19" ET52... z przodu dystanse 8mm z tyłu 15mm... no i przód obciera od środka tyłem w momencie maxymalnego skretu, a tył delikatnie przyciera jak sie doładuje samochód i jeździ bo dołach :), ale jeśli chodzi o tł no to zawsze moge dac mneijszy dystans i bedzie bajka i nic ni bedzie obcierac :)

Wentyli w felgach wiec ze są jakie są :D:D:D cos sie z czasem z nimi zrobi :)

a co do rezania to wiem ze jest co robic tylko kurde wiecznei brakuje funduszy, a teraz jak jeszcze zbliza sie śrub z weselem i trwa remont generalny mieszkania w którym bede mieszkał po ślubie to kasa jakos dziwnie szybko sie rozpływa :( ale w miare mozliwosci staram sie grzebać przy mojej srebrnej ryjówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Patrox pisał, że przy :quattro: dystanse muszą być jednakowej grubości na obu osiach :cool1: i takie właśnie zapodałęm u siebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dystanse na obu osiach musż abyc takie same? rozumiem średnica koła (bo mozna rozwalic napęd ze wzgledu na rozne predkosci kół na osiach), rozumiem takie same szerokosci opon i podobny stan bierznika (bo systemy typu ESP mogą głupieć), ale co ma do rzeczy obsadzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...