Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile przyszły spot będzie najwcześniej w piątek 08.10.10 to będę miał wiele pytań do was na różne tematy. Trzeba odpicowywać pomalutku samochodzik, bo perełką nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile przyszły spot będzie najwcześniej w piątek 08.10.10 to będę miał wiele pytań do was na różne tematy. Trzeba odpicowywać pomalutku samochodzik, bo perełką nie jest.

pisz na forum o tym co cie martwi i bedziemy pomału rozwiazywac problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dziura:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:47_________________________________________________Tomek i jak zrobiłeś ten samopoziom??

jutro jade sprawdzic vagiem co sie tam popsuło

a co do gwinta to czytałem ze nie podejdzie od golfa 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to Twoje auto stoi czasami w bochni na ul trudnej? juz ze 3 razy widzialem

stoi bo czasem tam pracuje jak na zastępstwie jestem jak będziesz widział to wpadaj :hi: jutro np jestem :cool1: zapraszam :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 23:07_________________________________________________

:dziura:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:47_________________________________________________Tomek i jak zrobiłeś ten samopoziom??

jutro jade sprawdzic vagiem co sie tam popsuło

a co do gwinta to czytałem ze nie podejdzie od golfa 4

no niestety nie podejdzie :wallbash: a dobra kasa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupujecie części w naszym mieście? Ja zawsze kupuję u Domagałów bo mają wszystko na miejscu a jak nie mają to momentalnie sprowadzają. :)

http://images35.fotosik.pl/124/2c9462de3c739379.jpg Potrzebuje sam ten środkowy przełącznik.

Zmieniał ktoś z was żarówki podświetlania licznika? Mam spalone górne lampki przy obroto i prędkościomierzu. Będę się za to musiał w piątek wziąć od rana. Zejdzie do wieczora bo rozrząd będziemy wymieniać.

Grzesiek Ty będziesz dokładnie wiedział co kupić do ADRa, bo na tym sklepie z tych katalogów wybierać to czarna i magia. Rolka prowadząca, rolka napinająca, tłumik drgań, pasek, od razu pompa wody.

Wymieniać od razu wszystkie paski, od alternatora i pozostałego osprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowki ja zmienialem. Czesci nie kupowalem bo odstawilem do mechanika :cool1:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 17:43_________________________________________________

Rolki wymien ale paski jak sa dobre to mozesz zostawic chociaz wszystko za jednym razem bys mial :kox:

a co ci sie stalo z tlumnikiem drgan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to Twoje auto stoi czasami w bochni na ul trudnej? juz ze 3 razy widzialem

stoi bo czasem tam pracuje jak na zastępstwie jestem jak będziesz widział to wpadaj :hi: jutro np jestem :cool1: zapraszam :naughty:

no dobra, ale gdzie konkretnie? elektronarzedzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to Twoje auto stoi czasami w bochni na ul trudnej? juz ze 3 razy widzialem

stoi bo czasem tam pracuje jak na zastępstwie jestem jak będziesz widział to wpadaj :hi: jutro np jestem :cool1: zapraszam :naughty:

no dobra, ale gdzie konkretnie? elektronarzedzia?

tak :wink4:, panowie organizujemy jakiegoś spota w czwartek, bo ten tydzień robię w kraku, to moze bym zdązył wpaść na spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek to Twoje auto stoi czasami w bochni na ul trudnej? juz ze 3 razy widzialem

stoi bo czasem tam pracuje jak na zastępstwie jestem jak będziesz widział to wpadaj :hi: jutro np jestem :cool1: zapraszam :naughty:

no dobra, ale gdzie konkretnie? elektronarzedzia?

tak elektronarzędzia :naughty:

Grzesiek to Twoje auto stoi czasami w bochni na ul trudnej? juz ze 3 razy widzialem

stoi bo czasem tam pracuje jak na zastępstwie jestem jak będziesz widział to wpadaj :hi: jutro np jestem :cool1: zapraszam :naughty:

no dobra, ale gdzie konkretnie? elektronarzedzia?

tak :wink4:, panowie organizujemy jakiegoś spota w czwartek, bo ten tydzień robię w kraku, to moze bym zdązył wpaść na spota :naughty:

to może standard czwartek?? a mi k**wa gość wcofał w przód i zderzak to wyrzucenia :wallbash:

ale może od esy będzie albo napewno polift :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z ledami :mysli:, pfrzeżyły, mi na parkingu jakiś hakiem w zdesio wjechał, i pękł lakier :wallbash:

Grzesiek na allegro wisi, eskowy bez jednej bocznej kratki za 800zł chyba :naughty:

montowałeś już te czerwone lampki w boczki?[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 21:27_________________________________________________

http://moto.allegro.pl/audi-s4-96-00-zderzak-przedni-z-belka-a4-s-line-i1220435276.html

http://moto.allegro.pl/audi-s4-s-4-1995-2002-rs4-rs-i1230686578.html

http://moto.allegro.pl/s4-b5-95-zderzak-przod-belka-kratki-zaslepki-i1259113650.html

http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-s4-s-line-i1255496506.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...