Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na wiosne mi opylisz 1be :polew:

zostanie raczej, do zimowego setupu :decayed:, na następną zimę jakaś 17 na zimówcę i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweł a ty gwinta przed zimą ścigałeś?? i seryjne ci się posypało tak?? czy to gwint się zj***ł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa grześ no w pytkę, to 4x4, czy zwykłe 2 rolki bo nie piszę [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________u toś mnie zniechęcił do gwinta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co, no co :decayed:

paweł a ty gwinta przed zimą ścigałeś?? i seryjne ci się posypało tak?? czy to gwint się zj***ł??

zostawiłem gwint, tylko skręciłem go do góry, no i się posypał, zamarzł, i amorki się ścisneły na maksa, teraz jak puścił mróz to zeszły do swojego położenia :wink4: założe koła to zobaczymy czy coś z niego jeszcze bedzie :good: a teraz założę ori, bo szkoda gwint męczyć przez zimę, no i sól i alumunium sie nie lubią zabardzo :good:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:33_________________________________________________

u toś mnie zniechęcił do gwinta :gwizdanie:

całe lato nie było problemów, teraz to się stało jak było -25C, i tak się stało, sam nie wiem czemu, i doszedłem do wniosku że gwint na lato, a na zimę powrót do serii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Grzechu, wiesz gdzie tanio dorwać blachę aluminiową 2,5 albo 3mm grubośći? taki arkusz 1,8x2,5m :mysli:

a na czym to jeździsz ?? i jak było twardo ??

Gwint, KW Variant 1 chyba :mysli:, myślałem że bedzie jakoś super twardo, ale jest spoko :good:, powiem CI że nie ma tragedii :good:, zobaczymy jak bedzie po przesiadce na 1BE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Grzechu, wiesz gdzie tanio dorwać blachę aluminiową 2,5 albo 3mm grubośći? taki arkusz 1,8x2,5m :mysli:

a na czym to jeździsz ?? i jak było twardo ??

Gwint, KW Variant 1 chyba :mysli:, myślałem że bedzie jakoś super twardo, ale jest spoko :good:, powiem CI że nie ma tragedii :good:, zobaczymy jak bedzie po przesiadce na 1BE :decayed:

chyba u Jawora albo u Podwyszyńskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Grzechu, wiesz gdzie tanio dorwać blachę aluminiową 2,5 albo 3mm grubośći? taki arkusz 1,8x2,5m :mysli:

a na czym to jeździsz ?? i jak było twardo ??

Gwint, KW Variant 1 chyba :mysli:, myślałem że bedzie jakoś super twardo, ale jest spoko :good:, powiem CI że nie ma tragedii :good:, zobaczymy jak bedzie po przesiadce na 1BE :decayed:

chyba u Jawora albo u Podwyszyńskiego

gdzie to jest, w Brzesku? :naughty:, bede się brał po nowym roku za osłony pod silnik i skrzynie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro się dowiem gdzie to :polew:

spoko, do nowego roku mam czas :decayed:, zapytam jeszcze jutro w Blachstalu w bochni ile by takie coś kosztowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostało nas 3 na spoty, powiem wam, że marnie to prosperuje ostatnio :no: ;(

Możemy zrobimy lepszą fotkę na 1 str? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostało nas 3 na spoty, powiem wam, że marnie to prosperuje ostatnio :no: ;(

Możemy zrobimy lepszą fotkę na 1 str? :a4fan:

Możemy, tylko kiedy :naughty:, jak nas 2 czy 3 bedzie :polew:, a i ostatnio nas było 4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie konrad i cała reszta? może na zdjęcie przyjadą?

Do zdjęcia będą mogli coś zjeść w McDonaldzie oczywiście jak zapłacą :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________Zaspamujemy wszystkim skrzynki, co wy na to? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie konrad i cała reszta? może na zdjęcie przyjadą?

Do zdjęcia będą mogli coś zjeść w McDonaldzie oczywiście jak zapłacą :polew:

Konrad, robi gdzieś za granicą :wink4:, Myślę ze zmiana fotki najwcześniej na wiosnę :kox:, jak kogoś macie z a4, albo widzicie na forum ze jest z okolic, to dawajcie im znac, co by było nas coraz więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...