Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łaj ? :)

Opublikowano

łaj ? :)

bo masz jamnika :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Bo każdy kto będzie chciał posadzić A4 niżej od Ciebie nie ruszy z miejsca :decayed:

Opublikowano

oj tam nie gadajcie :tongue4:

co to masz za zawias tera bo nie pisze albo nie widzę :)

o i wkońcu lusterko wpadło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj tam nie gadajcie :tongue4:

co to masz za zawias tera bo nie pisze albo nie widzę :)

Zestaw od Aju... Amorki 1BE i sprężyny Eibach -30mm. Tylko nie wiem co z tyłem, bo mało siadł :decayed:

Opublikowano

krawężnik albo worek cementu ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie to wina góry amora?

Od Aju mają taką górę:

04072011597.jpg

Ja miałem takie:

dsc03448c.jpg

Opublikowano

różnica też polega w trzepieniu amorka, nie założysz jednego mocowania na drugie, bo w innym miejscu ma taką jedną tulejke - musisz rozebrać żeby skumać o co chodzi

Opublikowano
  • Autor

różnica też polega w trzepieniu amorka, nie założysz jednego mocowania na drugie, bo w innym miejscu ma taką jedną tulejke - musisz rozebrać żeby skumać o co chodzi

Ale to przez to siedzi wyżej niż powinien? Jest sens to wyciągać i próbować zamieniać góry?

Opublikowano

nie wiem spróbuj, ale chyba się nie da

ośki to nie moja specjalność i nie zagłębiałem się nigdy w to :)

zapytaj krzyśka (krzysiek23 bodajże) on tam coś potrzebował tych mocowań i miał jakieś jazdy z nimi

Opublikowano

różnica też polega w trzepieniu amorka, nie założysz jednego mocowania na drugie, bo w innym miejscu ma taką jedną tulejke - musisz rozebrać żeby skumać o co chodzi

Ale to przez to siedzi wyżej niż powinien? Jest sens to wyciągać i próbować zamieniać góry?

się nie opłaca, szukaj gwintu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :gwizdanie:

201107141025.jpg

I już pomalowane, ale jeszcze bez kablomanii :decayed:

dsc3081.jpg

dsc3080o.jpg

Pany, co zrobić z lusterkami? Zostawić, czy w kolor nadwozia?

dsc3071e.jpg

dsc3070h.jpg

Opublikowano

w kolor zdecydowanie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:mysli: to w sumie mało ważne... Czekam na trubo AWX :decayed:

No i wyczaiłem kompletne lusterka elektrycznie składane, ale nie wiem czy brać... Było by już blisko full wypasu w środku, ale wtedy musiałbym wrócić do małego lusterka z prawej strony :confused4:

Opublikowano

:mysli: to w sumie mało ważne... Czekam na trubo AWX :decayed:

No i wyczaiłem kompletne lusterka elektrycznie składane, ale nie wiem czy brać... Było by już blisko full wypasu w środku, ale wtedy musiałbym wrócić do małego lusterka z prawej strony :confused4:

mysliwiec ma duze z prawej :mysli::good:
Opublikowano

kratki :good: a kabelki to chwila moment i podłączone

jeśli chodzi o kolor lusterek :mysli: to według mnie dobrze się prezentuje do całości auta

...a jeśli chodzi o składane to fajna sprawa jak nie będziesz brał to daj namiar :kox:

Opublikowano

:mysli: to w sumie mało ważne... Czekam na trubo AWX :decayed:

No i wyczaiłem kompletne lusterka elektrycznie składane, ale nie wiem czy brać... Było by już blisko full wypasu w środku, ale wtedy musiałbym wrócić do małego lusterka z prawej strony :confused4:

jak sie nie zdecydujesz to podrzuć linka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed:

Się rzucili :decayed:

Wezmę je dla siebie, bo może uda mi się wyrezać duże z malego :naughty::tongue4: Jak nie to odsprzedam :wink4: Ale Pablo jakby co był pierwszy :tongue4:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Się rzucili :decayed:

Wezmę je dla siebie, bo może uda mi się wyrezać duże z malego :naughty::tongue4: Jak nie to odsprzedam :wink4: Ale Pablo jakby co był pierwszy :tongue4:

nie wyrezasz

Opublikowano
  • Autor

nie wyrezasz

Dam radę :cool1::przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.