Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pytanie :kox:

kumpel Ci je zostawi :)

najładniejsze recaro moim zdanie :kox: :kox: :slina:

No powiedział, że mógłby poczekać, ale nie wiem jak długo :(

Szkoda, że paski na nich wpadają w fiolet a nie niebieski/granat :decayed:

Opublikowano

pytanie :kox:

kumpel Ci je zostawi :)

najładniejsze recaro moim zdanie :kox: :kox: :slina:

No powiedział, że mógłby poczekać, ale nie wiem jak długo :(

Szkoda, że paski na nich wpadają w fiolet a nie niebieski/granat :decayed:

dobra rekarosy sprzedane :)
Opublikowano

ty zakladales ori kompletne samo-poziomowanie? miales predzej pokretlo do regulacji? ciagnales nowe kable do silniczkow czy wpinales sie gdzies w kabinie w instalacje?

Opublikowano
  • Autor

Monowałem ori :)

Miałem ręczne sterowanie i tam podłączyłem sterowanie silniczkami :wink4:

Opublikowano

Monowałem ori :)

Miałem ręczne sterowanie i tam podłączyłem sterowanie silniczkami :wink4:

no wlasnie tez chce tak zrobic, bo juz chyba z rok czasu u mnie lezy ten samopoziom.... masz moze jakies fotki z zakladania, albo rozpiske kabli w recznej regulacji? jak cos to mozesz na pw podeslac bede wdzieczny

Opublikowano
  • Autor

Miałem się nie chwalić... ale żeby nie było, że nic nie robię :decayed:

Fota pożyczona z aukcji :wink4:

scaled.php?server=6&filename=20091229058.jpg&res=medium

Zostało mi tylko dobrać amorki i rozpocząć toczenie, cięcie, wiercenie itp itd :decayed:

Opublikowano

bedzie GRUBO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:kox: zaczałes od najtańszych elementów :polew: :polew: :polew:

reszta gratów jest czy zaczynasz szukać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zostało mi dobrać amory :wink4:

Najdrozsze to alu, ale dostałem tzw. baton aluminiowy :decayed: Średnica koło 160mm długi 1metr :decayed:

Opublikowano

Zostało mi dobrać amory :wink4:

Najdrozsze to alu, ale dostałem tzw. baton aluminiowy :decayed: Średnica koło 160mm długi 1metr :decayed:

tumblr_lcpy6ndjOs1qc2s5go1_500.gif

:kox:

Opublikowano

zamawiam pierwszy komplet produkcyjny

mówię poważnie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Drobne zakupy z dzisiaj :wink4:

20111111075.jpg

20111111077.jpg

Opublikowano

co tu dużo gadać...

brawo-gif-gif

Opublikowano

Oj coś czuje że chyba pójdą w polerkę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Oj coś czuje że chyba pójdą w polerkę :mysli:

Te pójdą w polerkę, felgi o wzorze lambo gallardo odbieram w poniedziałek z malowania na biało :) Wiosną coś będę musiał wybrać z tych dwóch kompletów :rolleyes:

Opublikowano

Niech idą w poler

btw,

autor tego wątku to świr :naughty::kox:

:good:

Opublikowano

Maxsterr jakie szerokie są lambo ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 00:02_________________________________________________a te mercedesy ładne, będą pasowaly :good:

Opublikowano
  • Autor

autor tego wątku to świr :naughty::kox:

:good:

Dlaczego od razu świr? :embarrassed::decayed:

Lambo mają niestety 8" :disgust: Ale w sumie nie chciałbym szerszych :decayed:

Opublikowano

autor tego wątku to świr :naughty::kox:

:good:

Dlaczego od razu świr? :embarrassed::decayed:

Lambo mają niestety 8" :disgust: Ale w sumie nie chciałbym szerszych :decayed:

na przód nie, ale na tył 9J by spokojnie wlazło :naughty:

Opublikowano

Ja wybierając międzi lambo a tymi mercedesami na 100% wybrał bym lambo :kox: one są po prostu pikne. Te mercedesy za to można by w sam raz na zimówki :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.