Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

Niech idą w poler

btw,

autor tego wątku to świr :naughty::kox:

:good:

Mówiłem że was zaskoczy jak było pytanie czy brać do battalionu :kox:

Maxsterr ja bym te seginy walił w biel, gdzie je wychaczyłes :mysli: jak na wiosne bedziesz dumał które zostaja to moze którys zestaw od ciebie łykne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było marzycieli rezaczy - kandydatów do battalionu :decayed:

Dlatego jest mi miło, że się pomyliłem :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było marzycieli rezaczy - kandydatów do battalionu :decayed:

Dlatego jest mi miło, że się pomyliłem :naughty::kox:

Z tym przyjęciem do B5B poczekajcie... Co jeśli w międzyczasie będę miał dzwona, sprzedam lub coś innego? Nie zarabiam nawet tysiaka miesięcznie i nie dostaje żadnej kasy od nikogo więc łatwo nie jest ... Wszystko się może zdarzyć :)

Seginy wynalazłem u znajomego :) przechowywał je dla swojego kumpla, który chciał je sprzedać :) Na razie je wypoleruję, bo ten wzór można bez problemu później okleić folią w dowolnym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było marzycieli rezaczy - kandydatów do battalionu :decayed:

Dlatego jest mi miło, że się pomyliłem :naughty::kox:

Z tym przyjęciem do B5B poczekajcie... Co jeśli w międzyczasie będę miał dzwona, sprzedam lub coś innego? Nie zarabiam nawet tysiaka miesięcznie i nie dostaje żadnej kasy od nikogo więc łatwo nie jest ... Wszystko się może zdarzyć :)

Seginy wynalazłem u znajomego :) przechowywał je dla swojego kumpla, który chciał je sprzedać :) Na razie je wypoleruję, bo ten wzór można bez problemu później okleić folią w dowolnym kolorze :)

no i przedewszystkim mozna z zyskiem pogonić dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mów mie tu zaraz jakim specyfikiem to robiłeś :gwizdanie:

bo na dniach też się biorę za polerkę...

http://allegro.pl/berner-srodek-do-usuwania-uszczelnien-s3-400ml-i1885187944.html ale moze być inny Paint remover itp :wink4:

Ale przed zastosowaniem tego, należy porysować lakier... szybciej zaczyna go brać. :decayed: Gruby papier i pełno rys, ale żebyś się nie przetarł do alu, bo porysujesz :decayed: Czekasz z 10minut, najlepiej w ciepłym i trzesz dość mocno szmatką. Tylko mocno. Na foto jest felga tylko po usunięciu lakieru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mów mie tu zaraz jakim specyfikiem to robiłeś :gwizdanie:

bo na dniach też się biorę za polerkę...

http://allegro.pl/berner-srodek-do-usuwania-uszczelnien-s3-400ml-i1885187944.html ale moze być inny Paint remover itp :wink4:

Ale przed zastosowaniem tego, należy porysować lakier... szybciej zaczyna go brać. :decayed: Gruby papier i pełno rys, ale żebyś się nie przetarł do alu, bo porysujesz :decayed: Czekasz z 10minut, najlepiej w ciepłym i trzesz dość mocno szmatką. Tylko mocno. Na foto jest felga tylko po usunięciu lakieru :wink4:

:good:

michał chyba myślał że to już po polerce :decayed:

tak koorfa, myślałem że już na aucie :tongue4::decayed:

proste że chodziło o specyfik do pozbycia się lakieru :wink4: czytałem o jakichś scansolach, pędzlach, glutach... a tutaj w sprayu, czysto pięknie i wygodnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste że chodziło o specyfik do pozbycia się lakieru :wink4: czytałem o jakichś scansolach, pędzlach, glutach... a tutaj w sprayu, czysto pięknie i wygodnie

To też dość gęsta ciecz i pędzelek też się może przydać :wink4: Poza tym specyfik bardzo specyficzny, bo rozpuszcza farbę, ale jak za długo czekasz to znowu zastyga... Ale z drugiej strony właśnie, lepiej mi się usuwało lakier jak już lekko związał i wtedy mocno dociskając materiał trzeba trzeć i nie bać się odcisków :decayed: I polecam jakieś rękawiczki chirurgiczne, lub unikanie kontaktu se skórą/szybkie usunięcie ze skóry :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 20:50_________________________________________________

Możesz użyć też plastikowej szpachelki :wink4:

Byle jak najmniej rys zostawić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zawsze scansolem smaruje potem myjką ciśnieniową i ładnie złazi :tongue4:

Tylko trzeba mieć tą myjkę ;(

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to na zimówki ? :decayed:

Taa :decayed: Śniegu napada, to co chwilę będę panikował, że ktoś mi alu "pożyczył" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje :good:

ciekawe jak będzie z utrzymaniem ich w czystości :gwizdanie:

no i co to masz z tymi listwami i progiem :?: :blink: takie doinwestowane auto, a tu takie coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z progiem nic nie jest :rolleyes: Zerwane listwy przedliftowe a z drzwi zdjęte listwy wiadomo dlaczego :decayed: Druga sprawa, że nie założę listw eS bo ktoś przybijał stare listwy gwoździami ;( Czekam na komplet drzwi po lifcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...