Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj zaczolem tak przegladac ten temat od pcozatku bo sie zgubilem to kurde maras ehhhh zazdroszcze az ;p wkladaj zderzaki fele i rob jakas sesje bo chce juz te auto kompletne widziec :D

Opublikowano
  • Autor
chce juz te auto kompletne widziec :D

Myślisz, że ja nie chcę? :naughty:

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

gdzie Ty takich naiwniaków znajdujesz:kox: szczęściarz:zyzol:

Dorzucili mi jeszcze lampy liftowe po 80zł za sztukę i grill lifta za 50 :naughty: maskę pogonili chwilę prędzej za 200 :wallbash:

Opublikowano

podoba mi sie srodek :D zakochalem sie w nim :dancing:

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

no to niezle ja mialem modzic lampy wczoraj ale pogoda nie dopsiala dzis sieg jeszcze padal i mowie aaa to w pon je ogarne i kierunek us podlaczam do knefla z halo i bede mial obrysy wlaczane i wylaczane

Opublikowano
gdzie Ty takich naiwniaków znajdujesz:kox: szczęściarz:zyzol:
checie komplet drzwi za 200zł ? zapraszam, srebrne :naughty:
Opublikowano
  • Autor
podoba mi sie srodek :D zakochalem sie w nim :dancing:

Teraz jest katastrofa... strasznie brudno :doh:

Wgl dzisiaj gość chciał na mnie odszkodowanie wymusić... :wallbash: Jechałem za nim lewym pasem na czteropasmówce, i coś mi się nie podobało w jego jeździe. A, że dzisiaj śnieg padał i ślisko, to zwiększyłem uwagę, a on na najbliższych światłach pomimo zielonego po hamulcach i stoi! Wyhamowałem, a on wyrwał z kopyta na pomarańczowym... Klapę miał wgniecioną :facepalm:

Opublikowano

pod kolor krycha pod kolor:palacz:

Opublikowano

ta i z montażem :whistling:

Opublikowano

krycha a czarnego srodka nie masz ? ;p i jakiegos fisa tak zebym plug and play podlaczyl ? :P

Opublikowano

jak w grę wchodzi malowanie to sie nie opłaca, a zamontować se każdy da radę

Opublikowano

nie mam nic p&p wsio wymaga rzeźby i poświęceń :naughty:

Opublikowano
  • Autor
nie mam nic p&p wsio wymaga rzeźby i poświęceń :naughty:

:thumbup1:

bez tego nie ma radochy z modzenia :naughty:

Opublikowano

ja licznika wyrzezbic nie potrafie ;/

Opublikowano
jak w grę wchodzi malowanie to sie nie opłaca, a zamontować se każdy da radę

To zależy, ja bym sam malował, więc się opłaca :naughty:

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:59 ----------

nie mam nic p&p wsio wymaga rzeźby i poświęceń :naughty:

:thumbup1:

bez tego nie ma radochy z modzenia :naughty:

Jak zrobisz, to ja już chyba będę miał skończone, więc może razem sesje zrobimy? :naughty:

Opublikowano

Kolego pomóż nam z tą multifunkcja bo nie dajemy rady

Opublikowano

wrzucaj zdj polifta:wink:

Opublikowano
  • Autor
wrzucaj zdj polifta:wink:

Jak umyję to zrobię sesyjkę :decayed:

dsc4565o.jpg

Opublikowano
wrzucaj zdj polifta:wink:

A ja już widziaaaałem :dance:

Opublikowano
wrzucaj zdj polifta:wink:

Jak umyję to zrobię sesyjkę :decayed:

http://img818.imageshack.us/img818/539/dsc4565o.jpg

fajnie się komponują te dekory:wink: ale coś jeszcze by się do nich przydało czerwonego:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
wrzucaj zdj polifta:wink:

Jak umyję to zrobię sesyjkę :decayed:

http://img818.imageshack.us/img818/539/dsc4565o.jpg

fajnie się komponują te dekory:wink: ale coś jeszcze by się do nich przydało czerwonego:eusathink:

Podłokietnik :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.