Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.


MaxsteRR

Które lampy wybrać?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.


Rekomendowane odpowiedzi

aj pierdzielsz sie długo z tym, ja tu czekam na tutorial! :kox:

Bo ja nie wiem za co się łapać :wallbash: Mam alu do wypolerowania, pomalowania wnęk, zrobienie okuć do poduch, wyczyszczenie i przygotowanie gwintów, wyrezanie nietypowych lamp na tył :gwizdanie: :decayed: wymiane drzwi i błotników i dużo innych drobnych :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę konkretnie pomodziłeś a4, gratuluje, wygląda super. Podziwiam ludzi co tak potrafią wyrezać autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Air, dzieje sie co? :naughty:

Nie chce mi się :embarrassed:

Tzn chęci mam, ale brak sił i poniekąd czasu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Air, dzieje sie co? :naughty:

Nie chce mi się :embarrassed:

Tzn chęci mam, ale brak sił i poniekąd czasu :wallbash:

wiem, o co chodzi :gwizdanie:, czasu zawsze mało, a perdolenia przy tym pewnie sporo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic się nie dzieje... Teraz dbam o stan techniczny :decayed:

Na 99%, wahacze jak i końcówki drążków, które teraz wymieniałem są od nowości... na każdym znaczki audi i rocznik 98 :decayed: Przednie, górne wytłuczone, tylne mogłby by śmigać jeszcze :)

Pasty miedzianej nie żałowałem jak widać :decayed:

20120201295.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26x xxx :decayed: Przeguby i gumy też mam ori :decayed: amory, tłumiki też :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:53_________________________________________________Ale na razie padły tylko górne i jedna końcówka :wink4: Jedyne co miałem nie ori to prawy łącznik stabilizatora, lewy zmieniałem sam w tamtym roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26x xxx :decayed: Przeguby i gumy też mam ori :decayed: amory, tłumiki też :kox:

...TY , co to kowal wieczorem napiertala młotkiem , ...nie , to Maxsterr wjeżdża na dzielnię :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26x xxx :decayed: Przeguby i gumy też mam ori :decayed: amory, tłumiki też :kox:

...TY , co to kowal wieczorem napiertala młotkiem , ...nie , to Maxsterr wjeżdża na dzielnię :polew: :polew:

Bez przesady :przebiegly: Padły dwa górne i nie tłukły wcale mocno :decayed: doły sztywne :blink:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:56_________________________________________________A, i z racji tego, że moje zegary w mph się zaczęły mi się nudzić i wariować nabyłem o takie za stóffkę :decayed: Kilka linii nie świeci, ale się zrobi za chwilę :decayed:

20120201296.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i z racji tego, że moje zegary w mph się zaczęły mi się nudzić i wariować nabyłem o takie za stóffkę :decayed: Kilka linii nie świeci, ale się zrobi za chwilę :decayed:

20120201296.jpg

a nie masz gdzieś drugiego za stófkę w takim stanie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jest porządna baza pod air'a :naughty:

20120206308.jpg

jaka cena ostateczna byla?gwint przedni po samym tloczysku widac co to za firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...