Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....


wojas86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jakiś czas temu (ok. 2 miesięcy) wrońcu :naughty: kupiłem sobie wymarzone autko.

Zdjęcia wrzucę niedługo....

Po kupnie miałem do wymiany dwie listwy dolne od strony pasażera (spory koszt jak na listwy)

Właśnie zabieram się za czyszczenie podłogi i wszystkich elementów plastykowych (jasna w środku) chociaż zadbana to są drobne ślady zanieczyszczenia.

Autko sprowadzone w tamtym roku (czerwiec)

W lipcu założona instalacja sekwencyjna

Niestety niema podgrzewanych lusterek.... a centralny mam tylko z kluczyka. Trzeba będzie zamontować sterowanie z pilota...

Jaki wosk byście mi polecili i jak często go używać :mysli: mam zamiar użyć pasty Tempo a później jakiś wosk..

Planowane mody:

-podgrzewane lusterka

-lusterko prawe duże (z anglika)

-chromowane ramki zegarów

-centralny z pilota

-podświetlana gałka

-bałe kierunkowskazy

-zspolone lampy po lifty

-xenon 5000K

-spryskiwacze lamp dzięki pomocy solara i mrogala :good:

-podświetlenie nóg po otwarciu drzwi

-oswietlenie w drzwiach po otwartych drzwiach (białe lampki)

-CB radio

-zmiana żarówek na ledy

rzvy0.jpg 93264280.th.jpg 49692868.th.jpg 83669540.th.jpg 96185790.th.jpg 45938945.th.jpg sdc12764g.th.jpg sdc12765.th.jpg sdc12766.th.jpg sdc12767h.th.jpg sdc12768b.th.jpg

IEeuS.jpg

sdc12928.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę,prosimy o fotki autka z zewnątrz jak i wewnątrz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na foty ;)

wosk to najlepszy ten z uszu :kox:

jak masz zamiar zakładać centralny z pilota to zakładaj do razu alarm ( :a4fan: chodliwy towar - lepiej się zabezpieczyć:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na foty ;)

wosk to najlepszy ten z uszu :kox:

jak masz zamiar zakładać centralny z pilota to zakładaj do razu alarm ( :a4fan: chodliwy towar - lepiej się zabezpieczyć:))

Może orjentujesz się jaki koszt alarmu plus to sterowanie...( centralny mam ale na kluczyk)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 08:59_________________________________________________

Ja korzystam z produktów tej firmy -->http://www.nigrin.pl/ oraz -->http://www.sonax.pl/produkty.html

Jaki wosk bys polecił z firmy sonax?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na foty ;)

wosk to najlepszy ten z uszu :kox:

jak masz zamiar zakładać centralny z pilota to zakładaj do razu alarm ( :a4fan: chodliwy towar - lepiej się zabezpieczyć:))

jezeli woskujesz auto woskiem z uszu to gratulacje dla CIebie, :cool1: odpowiedz nie wnosząca nic do watku.

Co do renowacji/nadania polysku lakieru poszperaj na allegro a znajdziesz cos fajnego... polecam na początek regenerator lakieru T cut color i pozniej jakis dobry w miare przystepnej cenie wosk, no chyba ze budzet pozwala to kupuj kosmetyki marki meguilars lub A1 ultima show & shine :good:

poza tym pokazuj fotki bo nie ma co oceniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem furę od ojca.. on ze 2-3 lata temu zakładał w nim alarm i z tego co pamiętam dał wtedy chyba 6 stówek.. opcji sporo także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą fotki :) a co do kosmetyków to spróbuję firmy sonax. Lakier jest ok przynajmniej tak mi się wydaje. Chodzi mi o zabezpieczenie i dobry połysk

Może coś takiego http://allegro.pl/item984500983_sonax_twardy_wosk_w_plynie_250_ml.html

http://allegro.pl/item984693103_sonax_wosk_na_mokro_500_ml.html

co sądzicie[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 09:19_________________________________________________

brałem furę od ojca.. on ze 2-3 lata temu zakładał w nim alarm i z tego co pamiętam dał wtedy chyba 6 stówek.. opcji sporo także polecam :)

z alarmem to się zastanowie bo autka na posesji cały czas stoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img263.imageshack.us/img263/9851/sdc12754.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:21_________________________________________________http://img718.imageshack.us/img718/9122/sdc12758r.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:25_________________________________________________http://img208.imageshack.us/img208/2933/sdc12762.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:27_________________________________________________http://img256.imageshack.us/img256/1303/sdc12757.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:30_________________________________________________Wrzuciłem kilka fotek... aktualnie stoi na alu a zdjęcia są troszeczkę starsze , aktualne wrzucę na dniach. Wczoraj działałem przy aucie do 21 i nie miałem jak zrobić fotek :kwasny: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:34_________________________________________________Jeszcze dużo pracy przedemną , na razie robię porządzi w środku w sobotę biorę się za mycie (polerowanie).

rgPdA.jpg

Następnie wiarę możliwości będę chciał coś zrobić z wyglądem zewnętrznym.

-kierunkowskazy boczne chyba będą pasowały jakieś ciemne (jak myślicie?)

-przednie lampy tył zostaje

Listwę z klapy już usunąłem

Co sądzicie jakieś propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maja ukraść to alarm ich nie przestraszy :wink4:

Co do sensownosci alarmu to przemawia za nim cena. Za zdalne sterowanie centralka dasz powiedzmy 400zeta a za alarm ze sterowaniem tyle samo (taki przyklad- wiadomo ze ceny sa rozne) Wiec po co rezygnowac z alarmu? A jezeli zlodziej bedzie mial ukrasc dwie takie same audi to z pewnoscia wybierze te bez alarmu, a B5 z pierwszych lat juz nie sa chodliwe, no chyba ze gnoje szukaja jakiegos parcha na upalanie, ale ADR-em szalu tez nie zrobia. Co najwyzej ci szybe wybija i radio ukradna (jak masz lepsze).

Ogolnie autko wyglada na fotkach na zadbane, tylko takie "szare" jest.

Chcialbys go jakos zindywidualizowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szare" możesz bardziej sprecyzować? Myślę że wina troszeczkę aparatu koloru dobrze nie odzwierciedla. Kolor to brąz chyba dość rzadko spotykany (przynajmniej ja nie widziałem jeszcze...)

"Chciałbyś go jakoś zindywidualizować?" co miałeś dokładniej na myśli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szare"- czyli nie wyroznia sie z tlumu innych przecietnych Audiczek. Zindywidualizowac- czyli powiedzmy dodac jej pare czesci podkreslajac swoj indywidualny charakter /gust czyli jakies wyrozniajace sie felgi, nizsze zawieszenie... -tylko nie myl tego z wiejskim tunningiem ;) Indywidualizacja na poziomie to na przyklad upgrade B5-tki z przed liftu na model poliftowy. (lampy/listwy/wnetrze /komora silnika)- zobacz jak inni to robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szare"- czyli nie wyróżnia sie z tumu innych przeciętnych Audiczek. Zindywidualizować- czyli powiedzmy dodać jej parę części podkreslajac swoj indywidualny charakter /gust czyli jakies wyrozniajace sie felgi, nizsze zawieszenie... -tylko nie myl tego z wiejskim tunningiem ;) Indywidualizacja na poziomie to na przyklad upgrade B5-tki z przed liftu na model poliftowy. (lampy/listwy/wnetrze /komora silnika)- zobacz jak inni to robia.

Dzięki zrozumiałem :>

Tak juz autko stoi na alu.. (niedługo wrzucę fotki)

Jak pisałem wcześniej mam zamiar zmienić kierunkowskazy oraz lampy :) zastanawiam się jeszcze nad montażem halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, kolor też ciekawy...zmiany jakie planujesz na pewno wyjdą na plus. Polecam zmianę lamp przód, kierunków (mi białe by pasowały jeśli zmienisz lampy przednie), może montaż FIS, grill poliftowy :naughty: (ostatnio u siebie przeprowadziłem takie zmiany i jest :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, kolor też ciekawy...zmiany jakie planujesz na pewno wyjdą na plus. Polecam zmianę lamp przód, kierunków (mi białe by pasowały jeśli zmienisz lampy przednie), może montaż FIS, grill poliftowy :naughty: (ostatnio u siebie przeprowadziłem takie zmiany i jest :kox: )

Ile wyniósł Cię montaż FIS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360 zł + własna praca a to jest bezcenne...(ogólnie zajęło mi to 4 godziny - sam montowałem, nie miałem żadnego pomocnika może było by szybciej z pomocą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...