Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten pomysł jest co najmniej zły, Śp. L. Kaczyński ani w 1/10 nie zasłużył się dla naszego narodu co każda z innych osób pochowanych na Wawelu. Śp. Zbigniew Religa który był TYLKO lekarzem biorąc pod uwagę w tym przypadku urząd prezydenta uratował wiele istnień a nie jest pochowany na Wawelu... a do tego jeszcze Śp. M. Kaczyńska... tym bardziej...

Jestem tylko ciekawy czy Kaczyńscy mieli testament a jeśli tak to co w nim pisało w kwestii miejsca pochówku...

To samo pytanie co powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten pomysł jest co najmniej zły, Śp. L. Kaczyński ani w 1/10 nie zasłużył się dla naszego narodu co każda z innych osób pochowanych na Wawelu. Śp. Zbigniew Religa który był TYLKO lekarzem biorąc pod uwagę w tym przypadku urząd prezydenta uratował wiele istnień a nie jest pochowany na Wawelu... a do tego jeszcze Śp. M. Kaczyńska... tym bardziej...

Jestem tylko ciekawy czy Kaczyńscy mieli testament a jeśli tak to co w nim pisało w kwestii miejsca pochówku...

To samo pytanie co powyzej

nie będę przytaczał historii każdego z osobna...dlatego ja zadam pytanie.. a co Kaczyński zrobił takiego, że zasłużył aby być tam pochowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie tez jestem przeciwny. Kto spoczywa na Wawelu:

Jan III Sobieski

Naczelnik Tadeusz Kościuszko

Święta królowa Jadwiga

Generał Władysław Sikorski

Książę Józef Poniatowski

Adam Mickiewicz

Marszałek Józef Piłsudski

Juliusz Słowacki

Kazimierz III Wielki

Wszyscy te nazwiska znaja. Nasuwa sie pytanie co takiego wybitnego zrobil prezydent Kaczynski zeby jego nazwisko pojawilo sie obok wyzej wymienionych? Podpisanie Traktatu Lizbonskiego raczej nie jest na tyle znaczace.

Poza tym czytalem gdzies ze to nie decyzja rodziny ma zostac tam pochowany ale rodzina nie wyrazila sprzeciwu ale gdzie to cholera nie pamietam

No offence. Znales wszystkich? Z mediow, lekcji historii? Skad wiesz ze LK osiagniecia nie byly bardziej znaczace niz wszystkich powyzszych?

jak nie wierzysz historii polski to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...