Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)

Czy podoba Ci się mój utwór ?

  1. 1. Czy podoba Ci się mój utwór ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra :good: :good: :good:

Nagraj jakis hymn klubowy

Opublikowano
  • Autor

o hymnie się jeszcze pomyśli, ale nie wiem, czy Wam się spodoba :no:

Opublikowano

to zapodaj stronkę :decayed:

"Dział mp3 zawieszony na czas żałoby narodowej" :blink: fajnie że nikt mi nie powiedział :disgust:

Przypomnij się w sobotę to puszczę ci linka na PW :)

Opublikowano

nie wiem czemu kojarzy mi sie z "hej dziewczyno, spójrz na misia..." :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Witaj

Pomysł Oki ale wykonanie ... Bez komentarza ...

Opublikowano
:good::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

MrMol a podpowiesz co nie tak ? ;)

Opublikowano

Kurde albo sobie jaja większość robi albo... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zalatuje weselnym kawałkiem albo disco polo z początku lat 90... :bag: Ale pomysł :good:

Opublikowano

jak przyspieszysz troche i polepszysz warunki studyjne to bedzie spoko,

gram na gitarze i pianinie wiec co nieco sie na tym znam.

ale brawo za odwage :good:

Opublikowano

Fajne Fajne :> Tylko troche za smutne jak dla mnie :) tzn za wolne :)

Ale rispekt za pomysł :)

Opublikowano

ta piosenka jest jak Audi bez Quattro :decayed:

Opublikowano

Zaniemowilem.. :rolleyes:

Opublikowano

Pomysł gicior :):good: :oklaski: :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Boseron, wiem o co Ci chodzi ;] Ale ballady są z reguły wolne i moim zdaniem to nie zalatuje disco-polo :kox:

Też się trochę znam na pianinie i gitarze, ale każde rady są dobre :>

Opublikowano

solowe wstawki moze dopracuj na bardziej płynne i z wiekszym przesterem, vocal głosnej i troche zwiększ tempo zeby ten utwór anbrał zycia a nie toczył sie jak flaki z olejem :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 09:30_________________________________________________

ta piosenka jest jak Audi bez Quattro :decayed:

masz coś do FWD :baseball:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli chodzi o gitarę, to grał na niej syn, który nie dawno zaczął przygodę z gitarą, więc powtarzam mu żeby trenował :gwizdanie:

Co do tempa, to nie chcę go zwiększać, bo się naprawdę disco polo zrobi :shocked:

Opublikowano

Powiem tak :) fajnie by było jakbyś jakoś liniowo podpiął pod kompa gitarke i zrobił to bardziej pro to by brzmiało lepiej heh.

A Stratocaster to raczej nie jest prawda ? :) heh

A utworek hmmmm. Nie chce oceniać sam na codzień zajmuje się muzykowaniem no i hmmm wypaczenie muzyczne robi swoje :)

Ale próbujcie z synem, początki zawsze ciężkie.

No ale wielki plus za pierwszy utwór o Audi heheheh :)

Opublikowano
  • Autor

yahoo stratocaster to absolutna prawda :) Made in mexico :) tylko, że przester kiepskiej firmy, i bazarowa jakość, dlatego może go nie słychać. Podpięcie pod kompa raczej niemożliwe- kiepska karta i gówniana jakość (jeszcze gorzej niż to nagranie). Ogólnie to nie początki, bo gram już od ładnych paru lat i mam zespół weselny www.zespolunikat.com

Opublikowano

Oj to aż szkoda Strata męczyć na takim sprzęcie :) fundnij synowi jakiś piecyk na urodziny heh :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.