Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)


cameleon741

Czy podoba Ci się mój utwór ?   

  1. 1. Czy podoba Ci się mój utwór ?



Rekomendowane odpowiedzi

:good: a najlepsze "ale żona mi go rozbiła na pradze" samo życie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego lepsza jakość i normalnie hymn klubowy :kox: :kox: :kox:

jesteś prze kozak i normalnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mam nadzieje że cos o audi jeszcze powstanie może granatowym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: za***iste :good: :good: tak trzymaj :naughty:

Choć przydało by się kilka poprawek :gwizdanie:

1. Jak nagrywasz głos to zmniejsz echo bo jest za mocne

2. Zmień przester na gitarce na metal zone (kostka bosa) albo na tym co masz ściągnij contour i trochę treble za to możesz dodać gain-a jak jeszcze można

3. Do takich utworów lepiej nadaje się gitarka z dwoma humuckerami (a stratocaster ma 3 single jak dobrze pamiętam)

4. Z tego co słyszę było to chyba nagrywane razem a nie nakładane ścieżkami co :mysli: najlepiej jest nagrywać każdą ścieżkę osobno (keybord, gitarka i śpiew) a potem to połączyć bo w ten sposób możesz dopasowywać do siebie każdą ścieżkę osobno

5. Wokal powinien być głośniejszy (jest za cichy w stosunku do muzyki)

6. Zmniejsz bas na niskich tonach bo jest taki nijaki

7. Zredukuj szumy

i będzie koks :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalny pomysł :kox: :kox:

Podoba mi sie :good: skoro to wersja studyjna to końcowa bedzie wymiatała :good::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał Ciebie urazić, ale według mnie dnoo straszne :no: :no: , nie wiem to jest żart czy co? bo nie łapie tego :> :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: za***iste :good: :good: tak trzymaj :naughty:

Choć przydało by się kilka poprawek :gwizdanie:

1. Jak nagrywasz głos to zmniejsz echo bo jest za mocne

2. Zmień przester na gitarce na metal zone (kostka bosa) albo na tym co masz ściągnij contour i trochę treble za to możesz dodać gain-a jak jeszcze można

3. Do takich utworów lepiej nadaje się gitarka z dwoma humuckerami (a stratocaster ma 3 single jak dobrze pamiętam)

4. Z tego co słyszę było to chyba nagrywane razem a nie nakładane ścieżkami co :mysli: najlepiej jest nagrywać każdą ścieżkę osobno (keybord, gitarka i śpiew) a potem to połączyć bo w ten sposób możesz dopasowywać do siebie każdą ścieżkę osobno

5. Wokal powinien być głośniejszy (jest za cichy w stosunku do muzyki)

6. Zmniejsz bas na niskich tonach bo jest taki nijaki

7. Zredukuj szumy

i będzie koks :wink4:

Jeżeli chodzi o echo, gain i inne sprawy, to nie ma zwracać na to uwagi, bo wszystko były nagrywane w domu (mikser behinger, stary wzmacniacz, kolumny od kina domowego)

Trochę wstyd się przyznać, ale było to nagrywane telefonem, dlatego taka bazarowa jakoś i ten bas jest taki duży, na żywo jest ok! :)

Jeżeli chodzi o nagranie, to może za jakiś czas się pokaże, bo mam kupla ze sprzętem, z resztą nagrywałem u niego demo mojego zespołu www.zespolunikat.com

Dzięki chłopaki za komenty, zastanowię się i jak będę miał chwilę czasu, to pomyślę coś o klubowym kawałku :kox:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 20:18_________________________________________________Matthew1309 spoko, masz prawo tak twierdzić. Tylko nie czaję czego nie rozumiesz :tongue4: Jest to historia z życia wzięta, opisana w piosence :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz na czymś nagrywać to polecam ten mikser

KLbsA.jpg

Yamaha MG 206C

sam go używam i sprawdza się w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru a na co nagrywałeś ? na pendrive od razu, czy jak ? Ja jak nagrywałem, to przez specjalną kartę dźwiękową i mikrofonem profesjonalnym. Każda ścieżka osobno w program Cubase SX a potem zmontowanie wszystkich ścieżek- mówię o demo zespołu. Masz jakieś próbki, jak brzmią nagrania z yamahy ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru a na co nagrywałeś ? na pendrive od razu, czy jak ? Ja jak nagrywałem, to przez specjalną kartę dźwiękową i mikrofonem profesjonalnym. Każda ścieżka osobno w program Cubase SX a potem zmontowanie wszystkich ścieżek- mówię o demo zespołu. Masz jakieś próbki, jak brzmią nagrania z yamahy ? :tongue4:

Nagrywam przez kartę prosto na kompa (każda ścieżka osobno), potem obróbka w programie Cool Edit, połączenie wszystkich ścieżek, jeszcze raz obróbka na wszystkich ścieżkach połączonych i nagrywane na płyty. Mikrofony na wokal z AKG i Shure, oczywiście pod perkusje itd też mikrofony do nagrywania. Demo jest na stronce ale to są nagrania przed obróbką końcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...