Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A oto moje polerowane felgi :)


zdzis

Rekomendowane odpowiedzi

ENOhr.jpg

A oto moje polerowane felgi :) może zdjęcie nie za specjalnie ale ja jestem zadowolony. Musiały zostać odnowione bo lakier zaczął odłazić więc postanowiłem coś z tym zrobić a oto efekt, niestety nie uchowało się żadne zdjęcie przed zabiegiem.

Odnowiłem również dekielek przez wklejenie wytoczonej nowej obręczy, jak widać na załączonym obrazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo to tak nieregularnie robione było ale sporo czasu pochłonęło, dekielki też wymagały sporo pracy mimo wszystko.

Czyszczenie nic nieda, trzeba zedrzeć warstwe lakieru, później papierem wyczyścić miejsca utlenione, wyrównać je i później całość papier, papier, papier, na końcu pasta. I nie wierzcie w jakieś super pasty że zrobią wielki połysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ci to wyszło, jak kupię takie 15 (na zimę) to pewnie też je wypoleruję Twoim sposobem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerowane felgi na zimę :wallbash:, szkoda roboty, sól CI całe alumunium wdupcy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż...jest :good: najważniejsze że jest zadowolony z własnej wykonanej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerowane felgi na zimę :wallbash:, szkoda roboty, sól CI całe alumunium wdupcy :polew:

Serio?

Chodzi mi po głowie żeby spolerować moje 17 ale chciałem najpierw przetestować jak w ogóle będą wyglądać chromowane felgi na moim aucie. Dlatego pomyślałem: spoleruje 15 i zobaczymy. Jeśli będzie ok to pomęczę się z 17. Tym bardziej, że nikt na forum nie ma takich w chromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kolego, że będziesz narzekał z czasem. Mam identyczne 15". Polerowane aluminium i rzucony na to BEZBARWNY (czego u Ciebie nie ma). W każdym miejscu gdzie powstała RYSKA od razu aluminium się utleniało! Wyglądało to okropnie, felgi oddałem do renowacji w tym tygodniu mam je odebrać. Dodam, że jeździły one tylko w lato na a6 i wszystko to stało się przez 2 sezony...

Wysyłam Ci zdjęcie felg jak wyglądały gdy się zaczęły utleniać...

~http://img249.imageshack.us/i/dscn6623.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...