Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] A oto moje polerowane felgi :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ENOhr.jpg

A oto moje polerowane felgi :) może zdjęcie nie za specjalnie ale ja jestem zadowolony. Musiały zostać odnowione bo lakier zaczął odłazić więc postanowiłem coś z tym zrobić a oto efekt, niestety nie uchowało się żadne zdjęcie przed zabiegiem.

Odnowiłem również dekielek przez wklejenie wytoczonej nowej obręczy, jak widać na załączonym obrazku

Opublikowano

no jest nieźle, jakie to koło, 15" pewnie :gwizdanie:

Opublikowano

sam robiłeś czy ktoś Ci robił ??

Opublikowano

niezła robota :good:

Opublikowano
  • Autor

Sam.. Fela na tokarkę i jazda. No tak 15"... cóż takie były takie będą.

Opublikowano

Tez ma taki problem po zimie.

Ale nie rozumiem jak na tokarke?? :mysli: Przetoczyłeś jej powierzchnie zewnętrzną?? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić!!!!?? Normalnie nożem do toczenia!!??

Opublikowano

Jak możesz wstaw foto jak wygląda auto w całości na tych felgach, efekt fajny i pogratulować efektu. :)

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście wstawię jak tylko chwila będzie na foto ;) znaczy fela na tokarkę a ja w łapce papier na wolnych obrotach i jazda... nie nie nożem :) pożniej pasta i jest

Opublikowano

ile Ci się kolego z tym zeszło, mam takie same felgi, ale żeby je założyć muszę je wyczyścić, bo aluminium sie zaczęło utleniać i są burchle...;/

Opublikowano

na zimę nawet za małe :decayed:

ale gratuluję roboty :good:

Opublikowano

Super efekt, gratuluje pomysłu :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem bo to tak nieregularnie robione było ale sporo czasu pochłonęło, dekielki też wymagały sporo pracy mimo wszystko.

Czyszczenie nic nieda, trzeba zedrzeć warstwe lakieru, później papierem wyczyścić miejsca utlenione, wyrównać je i później całość papier, papier, papier, na końcu pasta. I nie wierzcie w jakieś super pasty że zrobią wielki połysk...

Opublikowano

Pełen szacunek! Naprawdę kawał świetnej roboty - i do tego własnoręcznej ;) Pewnie czasu galancie Ci to zajęło ale efekt jak najbardziej na tak :good: Pokaż tylko fotki na aucie!

Opublikowano
  • Autor

Pokaże pokaże ;) po weekendzie napewno... Przy okazji pokaże moje autko :D

Opublikowano

kawał dobrej roboty :good: czekamy na zdjęcia jak wyglądają na OOOO :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Super Ci to wyszło, jak kupię takie 15 (na zimę) to pewnie też je wypoleruję Twoim sposobem :notworthy:

Opublikowano

polerowane felgi na zimę :wallbash:, szkoda roboty, sól CI całe alumunium wdupcy :polew:

Opublikowano

no coż...jest :good: najważniejsze że jest zadowolony z własnej wykonanej roboty.

Opublikowano

polerowane felgi na zimę :wallbash:, szkoda roboty, sól CI całe alumunium wdupcy :polew:

Serio?

Chodzi mi po głowie żeby spolerować moje 17 ale chciałem najpierw przetestować jak w ogóle będą wyglądać chromowane felgi na moim aucie. Dlatego pomyślałem: spoleruje 15 i zobaczymy. Jeśli będzie ok to pomęczę się z 17. Tym bardziej, że nikt na forum nie ma takich w chromie.

Opublikowano

Powiem Ci kolego, że będziesz narzekał z czasem. Mam identyczne 15". Polerowane aluminium i rzucony na to BEZBARWNY (czego u Ciebie nie ma). W każdym miejscu gdzie powstała RYSKA od razu aluminium się utleniało! Wyglądało to okropnie, felgi oddałem do renowacji w tym tygodniu mam je odebrać. Dodam, że jeździły one tylko w lato na a6 i wszystko to stało się przez 2 sezony...

Wysyłam Ci zdjęcie felg jak wyglądały gdy się zaczęły utleniać...

~http://img249.imageshack.us/i/dscn6623.jpg/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.