Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AW B5] Moja Audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

kupiem ja juz w takim stanie

mysle co tu jeszcze dorzucic

uncKA.jpg

16042010416.th.jpg

16042010417b.th.jpg

16042010425.th.jpg

Mysle czy nie wrzucic oryginalnych zderzaków..

przyciemnic wszystkie szyby oprocz czolowej folią 35%

Opisz co ma jakie mody zamierzasz poczynić więcej zdjęć itd.

Opublikowano

ale moze jakis opis bys dal autka i wiecej fotek

Opublikowano

:hi:

ciężko jest ocenić autko z jednej fotki i bez opisu ale mi sie podoba :good:

Opublikowano

Zrobiłeś to po najniższej linii oporu... :gwizdanie:

Opublikowano

Dawaj więcej fotek

Opublikowano

Może zafunduj sobie blende na tylną szybe i przyciemnij lekko szybki :> To moim zdaniem dodaje autu uroku.

Tak to wygląda: http://img260.imageshack.us/i/1001566526.jpg/

Jeśli chodzi o spoiler to ten na fotce niezbyt mi sie podoba :D

Opublikowano
  • Autor

Może zafunduj sobie blende na tylną szybe i przyciemnij lekko szybki :> To moim zdaniem dodaje autu uroku.

Tak to wygląda: http://img260.imageshack.us/i/1001566526.jpg/

Jeśli chodzi o spoiler to ten na fotce niezbyt mi sie podoba :D

no spoiler zdecydowanie NIE hehe

Opublikowano

Pierwsze co bym zrobił to brewki won :thumbdown: poza tym jak na te zdjęcia to wygląda ok.

Zastanawia mnie czy w na żywo te zderzaki wiochy nie robią :mysli: bo na tych zdjęciach dla mnie są ok.

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze co bym zrobił to brewki won :thumbdown: poza tym jak na te zdjęcia to wygląda ok.

Zastanawia mnie czy w na żywo te zderzaki wiochy nie robią :mysli: bo na tych zdjęciach dla mnie są ok.

wyglada tak jak na fotach

mysle zeby wrzucic angel eyesy, wtedy pozbede sie ych brewek

Opublikowano

Nie wiem co dodać ale wiem co wyrzucić: brewki i ten paskudny grill. Nie widzę jak wygląda wydech i tylny zderzak (cały) ale podejrzewam, że też do wywalenia.

Lampy przednie i tylne na ori poliftowe i będzie miazga :kox:

_________________________________________________

Brewki wywalaj dziś bo to straszny obciach z nimi jeździć.

Opublikowano
  • Autor

hehe no brewki wywale tylko czort wie co tam pod nimi bedzie... zeby mnie zadne osy nie zaatakowały

mozesz mi powiedziec gdzie dostane e lampy bo szukaalem ich wczesniej a nie mam zamiaru bawic sie w chinske angel eyesy jezeli zaloze poliftowe soczewki

Opublikowano

brewki won :naughty: tylna lampe chociaz cala na czerwono zrob jesli nie chcesz wymieniac :hi:

Opublikowano
  • Autor

zaraz postaram sie zdemontowac to.

macie moze namiary gdzie moge dostac lampy przednie po filcie ? ale soczewka.. [ nie wiem czy inne wyszly ]

Opublikowano

Dokładnie, tak jak mówia wyżej.

Brewki złom, Ten grill też beznadziejnie wygląda, zdecydowanie lepiej ori zwykły. Jeśli nie masz kasy na coś od Ski lub RS :notworthy:, co by do tych fikuśnych zderzaków pasowało.

Dodatkowo lampy zespolone - obowiązkowo.

Gleba jest taka akurat, felga ujdzie (nawet pasuje) wszystko jest w 1 kolorze, to też na plus.

Ogólnie ładne B5 do drobnych poprawek stylistycznych. :hi:

Opublikowano

ładny kolor :decayed:

minusy:

-zderzak głównie tył

-brewki

-zderzak tył

-gril

-felgi

ale za to lusterka i klamki w kolorze i gleba :good:

zmień lampki tył i przód na polifty i będzie spoko :good:

i wymień prawy migacz na niepopękany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

powiem szczerze ze wolałbym oryginalne zderzaki. [ zakupiłem juz tył ale bedzie czekac mnie wizyta u lakernika zeby był w kolorze..]

foto nizej

zamontowanie to chwila.. jest ciut ciemniejszy ale trzeba sie dobrze przypatrzec

16042010420.th.jpg

no ale juz ja tak kupiłem... [ z tymi brewkami :polew: i grillem ]

no chcialbym zalozyc soczekwe z przodu

Opublikowano

powiem szczerze ze wolałbym oryginalne zderzaki.

no ale juz ja tak kupiłem... [ z tymi brewkami :polew: i grillem ]

no chcialbym zalozyc soczekwe z przodu

Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! :polew::good:.

Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami!

(lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r)

Opublikowano
  • Autor

powiem szczerze ze wolałbym oryginalne zderzaki.

no ale juz ja tak kupiłem... [ z tymi brewkami :polew: i grillem ]

no chcialbym zalozyc soczekwe z przodu

Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! :polew::good:.

Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami!

(lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r)

znalazłem

http://allegro.pl/item970007716_audi_a4_b5_99_01_reflektory_valeo_oryginal_fv.html

wlasnie o takie mi chodzi

smieszne angel eyesy kosztuja niewiele mniej ale tu mam oryginał wiec chyba sie na nie pokusze

Opublikowano

tłumik też nie grzeszy stylistyką :decayed: jak będziesz malował zderzak to możesz pomalować dokłądki o progi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.