Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pesik widzę też Wschowa : )

Od połowy kwietnia, obiecuję, że będę brać czynny udział we spotach w Lesznie :buhaha:

no wschowa..:) fajnie ze ktos ze wsch jeszcze jest na forum.. bo na miescie to widac tych audiczek.. ale na klubie to juz nie za bardzo..

Opublikowano

wiecie co mam pytanie jak teraz w tym nowym wygladzie strony a4klub wyswietlic watki w ktorych sie uczestniczylo. chodzi mi nie o nowe watki ale o nowe odpowiedzi w watkach gdzie bralo sie udzial nie moge tego znalesc kiedys bylo to pod reka..

Opublikowano

jak nacisniesz u góry ustawienia to tam jest "Nowe subskrybowane wątki: " i tam są wypisane..tylko nie ma wątków ze starego forum.. pamieta tylko nowe forum.. no chyba ze jeszcze gdzie indziej jest.. ale tez wiecej mi sie nie udalo znalesc..

Opublikowano

dzięki bardzo kolego

Opublikowano
no wschowa..:) fajnie ze ktos ze wsch jeszcze jest na forum.. bo na miescie to widac tych audiczek.. ale na klubie to juz nie za bardzo..

No we Wschowie, to kupa tego jest :) Aktualnie, moja jeszcze nie jeździ po drogach :)

Opublikowano
to moze cos kolo dnia wiosny.. piatek 23marca.. takie otwarcie sezonu wiosennego..?? to tylko moja propozycja

Jak by co to ja też jestem chetny, co do terminu to prawie zawsze mi pasuje

Opublikowano

Ja na razie odpadam auto uziemione-turbo nie dalo rady.

Opublikowano
Ja na razie odpadam auto uziemione-turbo nie dalo rady.

i wiosenne wydatki sie zaczynaja...

Opublikowano

Nic mi nie mow w jednym czasie turbo auto casco i niedlugo rozrzad

Opublikowano

Witam:) Drodzy Panowie prawie już wiosna może jakiś spocik w Lesznie?:)

Opublikowano
Witam:) Drodzy Panowie prawie już wiosna może jakiś spocik w Lesznie?:)

zobacz o czym pisalismy strone wczesniej

Opublikowano

Ja sie pisze:)

Opublikowano

no to moze zrobimy jakas liste.. i wtedy zobaczymy ilu nas jest..

zaczynamy(kopiujcie liste i dodawajcie Siebie):

-Pesik87

Opublikowano

-Pesik87

-rafalw80

Opublikowano

-Pesik87

-rafalw80

- cosmos7

Opublikowano
:siema: mam pytanie jest ktos tutaj od was z miejscowosci Gostyń miał bym tam pazdzierza do ogladniecia a jechac od nas z lodzi i robic km na darmo bez sensu jak mozna rzucic okiem na miejscu
Opublikowano

-Pesik87

-rafalw80

- cosmos7

- greg24

jezeli spot bedzie po 15tej w pierwszy dzien wiosny :)

Opublikowano

Ja myśle, żeby tak kiedyś sie zebrać u zrobic tym z Poznania suprise i tak wjechac na ich spot :) Z tego co widze mają niedzielami o 16

Opublikowano

Ciii.. Efekt zaskoczenia zepsujesz :decayed:

Opublikowano

NO to może ktos poda terminy i godziny do wyboru...ja weekendy raczej mam wolne i przydało by sie wycyrklować w dobrą pogode:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.