Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale juz jestem na miejscu wiec teraz juz moge na ten weekend niestety jade do opola ale w tygodniu mi pasuje moze byc jutro max czwartek bo piatek juz odpada i weekend zostawiam dla siebie :P[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:37_________________________________________________to jak organizujemy cos zanim bedzie bardzo zimno?

moje autko po 2 tygodniach stania za dobrze sie nie prezentuje ale podjechac moge :) tylko kiedy ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:49_________________________________________________kogo to czerwone b5 w Lesznie stoi kolo ul zwyciestwa :)

na tyle naklejona naklejeczka a4klub :)

chlopaki to robimy spota kiedys czy na wiosne dopiero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja ciagle czekam na propozycje :)

srode lub czwartek zawalona mam bo jade wymienic termostat :P i czujnik :) takze piszcie a sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno już tu nie zagladałem ale na spota chetnie przyjade . Pasuje mi zarówno sobota jak i niedziela .Trzeba tylko ustalic system potwierdzeń kto przyjedzie a kto nie da rady. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna w tygodniu przyszlym bo mi mechanik bedzie robic w piatek autko a w weekend robota do 21...

ale tak jak mowie ja bede do czwartku dostepny bo kolejny weekend wyjazd mnie czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapraszam do Poznania, Galeria King Cross Marcelin, Parking -2, zielony :gwizdanie: Niedziela 16:00 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaja jeden dzien ale z wymiany czujnika zrobilo sie wymiana termostatu i swiec podgrzewajacych plyn chlodzacy i na dodatek jeden wachacz a najgorsze jest to ze nadal mi nie grzeje i chyba wymienie nagrzewnice wtedy bede mial juz kompletnie wszystko i musi kur... grzac bo mam juz dosc zimna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na kanale 1c nie mam nic tylko jedno 0 :) wiec niestety czeka mnie wymiana nagrzewnicy ehh bo chyba wole wymienic jak plukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie było i widze, że jakoś temat sie rozwija...Ale nadalz tych leszczeyńskich spotów mało wychodzi :confused4:...Ponawiam apel o jakiś system potwierdzeń...Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jakby co to tez jestem chetny i moze kumpel z lublina jak bedzie bo nie zawsze jest tu na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...