Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

3 od lewej B5 ze zdjęcia ze spotu, z wlepą forumową na klapie, nie stała dzisiaj koło Manhattanu na blokach? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na takim ciemnym granacie ją dosyć mocno widać :)

ale to i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie wesołych!!!!!!! :) Jak tylko zaświeci słońce robimy kolenego spota, ale może od razy ustalimy minimalną liczbe uczestników...Proponuje min. 5, ale mam nadzieje że wszyscy sie jakoś zmobilizują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mam problem

swieci mi sie kontrolka od airbag

czytalem ze to moze byc od ruszania fotela ale ja go nie przestawialem i pod nim nie mam kostki... dzis zajrzalem pod maske a tam niespodzianka jakas kromka chleba :P haha mysle ze jakies zwierze gdy wrocilem z pracy skorzystalo i chcialo sie ogrzac od cieplego silnika <musze zalozyc oslone pod silnik>

i teraz pytanko czy jest tam moze jakas kostka od czujnika albo cos ? chcialbym to zrobic a nie wiem gdzie szukac...no i chyba problem tylko pozniej vagiem mozna usunac ;/ a ja go nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakas kostka czy czujnik to nie wiem ale napewno jak ci sie wyswietlil blad poduch to trzeba bedzie skasowac vagiem.. ja mam vaga jak cos to na nastepny spot jak przyjade to wezme.. to pokasujemy bledy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie podepnie vaga to bedzie wiadomo ktory czujnik,kostka lub co innego jest winne.ostatnio kasowalem kumplowi wlasnie w b5 mial pod fotelem pasazera luzna kostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Panowie organizujemy jakiś spot ? może w przyszły weekend 28 lub 29 ? myślę że jest jeszcze sporo czasu aby każdy mógł sobie zaplanować czas i wygospodarować troche czasu aby przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze moje auto juz za.... wiec moge wleciec

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 21:50 ----------

To co robimy liste na nastepna sobote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie ma... wiec co do podłączenia vaga to nastepnym razem.. mam wyjazd do opola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede chcial ale jak bede na spocie :D bo musze znalesc przyczyne tej kontrolki od airbaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]To co robimy liste na nastepna sobote?

Ja mogę przyjechać nie ma problemu,tylko czy będzie ktoś jeszcze oprócz nas dwóch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje od 1 maja do 6, także ustalmy jakiś dzień i sie spotkamy, ale mysle, że minm 5 osób... Jest nas tu paru to w końcu chyba przy taki długim weekendzie da sie cos wymyślić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może być sobota ,powiedzmy godzina 17-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...