Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??


CZERWONAniunia

Tradycyjnie i oryginalnie czy moze cos nowego  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tradycyjnie i oryginalnie czy moze cos nowego



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlasnie zmienilem lapki tylne i chcialbym wiedziec jak wam sie podoba?? a moze nie podoba :kox:

Przed zabiegiem:073a517e7dae68e5med.jpg

Po wymianie

6cd2a88405742de5med.jpg60c6b82e1a8826b3med.jpgb4c10b8a8c8d7833med.jpgf952bacf8e0fcb11med.jpg1cb4cb7a6ad7265fmed.jpg5dd9d095b3b73991med.jpg94fd1cfcfce6d559med.jpg4de847c5e2bf65femed.jpgf54bd1f3bdc6f2camed.jpga16617dc96c9c130med.jpgfaf0b505b3b746f2med.jpg1cf5c213f04136e7med.jpg2ef65004cfead5c2med.jpg

34b8b11e87472a6amed.jpg

Pozniej wstawie troszke lepszej jakosci zdiecia i kilka jak troszke sie sciemni to bedziej lepiej widac bo w dzien ciezko powiedziec.Zapraszam do udzialu w ankiecie :gwizdanie:

Pozdrawiam wszystkich milego weekendu zycze :decayed:

Wiecej zdiec mojego furacza na:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_all_b6nowe_fotki_na_pierwszej_stroniesciemka_szybekgotowy_na_latop-t65253.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było rzeczywiście rozejrzeć się za ładniejszymi?? :cool1:

Nie są takie złe, ale sorry mi też się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie nawet te negatywne postaram sie zrobic porzadne fotki to moze nie mowie ze zmienicie zdanie ale bedziecie mieli inny punkt widzenia...te foty byly robione telefonem na szybkiego... Na zywo naprawde dla mnie wygladaja za***iście...Nie probuje nikogo teraz prZekonac tylko mysle ze te zdiecia nie oddaja dobrze wygladu Sam to teraz widze jak patrze na nie jutro pstrykne foty aparatem I wysle tu...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori są ładne, te ledy jakieś takie pseudo na siłę, nigdy mi się takie wielokolorowe lampy nie podobały :>

Ale najważniejsze, że Tobie się podobają i myślę, że nowe zdjęcia nie zmienią naszego zdania bo każdy ma ogólny zarys tego jak to wygląda, zdjęcia nie są złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie osobiście nawet się podobają - może i są jakieś ładniejsze ale do brzydkich im daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :good: Daj więcej fotek, szczególnie ze zgaszonymi światłami bo jak się LEDy świecą to nie widać co to za lampy, wyglądają wtedy jak te zwykłe LEDy biało-czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ładnie wyglądają tylko na tej focie, pewnie kombinowanej photoshopem, bo w rzeczywistości, na żywo, kierunki nie są czarne tylko szare. I to już tak kozacko nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar kupic ledy i oto mam pytanie czy te ledy które podam w linku są z przetwornicą a moze jej nie potrzeba ? jeden koleś i tez czytalem, że trzeba mieć do tego jakąś przetwornice.. ? to prawda ?

http://allegro.pl/item994639998_swiatla_dzienne_do_jazdy_dziennej_led_12v_24v.html

z góry dzięki

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są złe te lampy ale oryginał to oryginał :>

speedy1b

One mogą nie mieć i nie maja przetwornic itp. ja bym tego nie zakładał nawet, ale wiadomo zależy od gustu. Jak podłączysz wedle ich schematu to z tylu nic się palić nie będzie, żadne światło.Z przodu będziesz miał dzienne a z tyłu nic:D. Szukaj bo był już o tym temat jak podłączyć i co jest Ci potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie moglem nic dla siebie znalezc w tym temacie i zdecydowalem przerobic na wlasna reke ori lampy audi:

http://img685.imageshack.us/i/cimg1984.jpg/

http://img580.imageshack.us/i/cimg1965l.jpg/

oczywiscie aparat przeklamuje barwy bo np diody swieca na czerwono a lampy nie sa calkiem czarne ale daje to jakies pojecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...