Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Wtryski? pomoc w diagnozie


bart_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prawdopodobnie problem z wtryskami w mojej A4. W vagu pokazuja nastepujaco

-0,40,

-1,50,

+2,1,

-0,20.

Który wtrysk jest uszkodzony 2 na"-" czy 3 na "+" ? J

eżeli ktoś ma możlwość sprawdzenia w ETKA jaki mam nr wtrysku bede wdzieczny. WAUZZZ8E17A162884.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze wartosci korekcji nie musza wcale swiadczyc o uszkodzeniu wtryskiwaczy.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:23_________________________________________________Nie zauwazylem ze chodzi o BRD. Jesli tak to mowa oczywiscie o wartosci kąta synchronizacji i nie wytrskiwacze tylko pompowtryski :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal 13 grupa 01[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 10:24_________________________________________________Pompowtryski SIEMENSa lubia sie czesto zapychac. Szczegolnie na krajowym paliwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowtryski SIEMENSa lubia sie czesto zapychac. Szczegolnie na krajowym paliwie

nie tylko , moje padly juz po niecalych 70 tys. a polskie paliwo widzialy sporadycznie.Witek z MRmotros by ci je w mig zdiagnozowal ale jak o to robi tego nie wiem ale na pewno nie po korekcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prawdopodobnie problem z wtryskami w mojej A4. W vagu pokazuja nastepujaco

-0,40,

-1,50,

+2,1,

-0,20.

Który wtrysk jest uszkodzony 2 na"-" czy 3 na "+" ? J

eżeli ktoś ma możlwość sprawdzenia w ETKA jaki mam nr wtrysku bede wdzieczny. WAUZZZ8E17A162884.

Ja mam identycznie, i co miales uszkodzony ktorys wtrysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identycznie, i co miales uszkodzony ktorys wtrysk?

widze ze dobre auto ci sie trafilo :decayed: pali jak smok , nie jedzie , metaliczne dzwieki i jeszcze PD do wymiany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mam 3mce gwarancji, auto wyglada jak nowe, przebieg 100k km z autostrady. Ale niestety cos nie tak z tym silnikiem. Mysle ze to jeden element powoduje wszystkie te dziwne spostrzezenia. Nie moge im oddac auta bo powiedza ze wszystko ok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mam 3mce gwarancji, auto wyglada jak nowe, przebieg 100k km z autostrady. Ale niestety cos nie tak z tym silnikiem. Mysle ze to jeden element powoduje wszystkie te dziwne spostrzezenia. Nie moge im oddac auta bo powiedza ze wszystko ok :(

100 tys. powiadasz , to by sie mniej wiecej zgadzalo , PD w BRD wytrzymuja ok 70-80 tys i sa do czyszczenia lub wymiany , sparwdz w serwisie czy ktos co juz przynich robil.

Jestes z Kielc , podjedz ktoregos dnia do Warszawy do MR Motors.Rogal ci zrobi diagnostyke i 10 min ci powie co mu dolega.Potem z tym pojedzisz do ASO i powiesz im dokldnie to co on znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...