Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Apteczka Techniczna


Gość bialyeg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie czegoś takiego nie znalazłem :confused4:.Musiałem dokupić żarówki na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przepraszam, że odgrzewam "kotleta"

Ja miałem takie gadżety wraz z apteczką ratunkową kolego, którą znajdziesz w podłokietniku w połowie siedzeń tylnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się też miałem taką apteczkę w tym miejscu co adaxus napisał, ale nie wiem jakim cudem moja dziewczyna ją wyrzuciła, ehh.. te nasze kochane dziewczyny :wallbash: :wallbash:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się też miałem taką apteczkę w tym miejscu co adaxus napisał, ale nie wiem jakim cudem moja dziewczyna ją wyrzuciła, ehh.. te nasze kochane dziewczyny :wallbash: :wallbash:.....

tylni podłokietnik - też tam mam :wink4:

Chcecie powiedzieć, że w tylnym podłokietniku macie żarówki oraz bezpieczniki oryginalne zaaplikowane w fabryce :mysli: .

Pokażcie jakieś fotki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówek i bezpieczników nie mam ale mam apteczke :) sam sie zdziwilem jak to widzialem tam hehe

a w temacie jest:

Czy w Audi A4 B6 znajduje się takie coś jak Apteczka Techniczna ?

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówek i bezpieczników nie mam ale mam apteczke :) sam sie zdziwilem jak to widzialem tam hehe

a w temacie jest:

Czy w Audi A4 B6 znajduje się takie coś jak Apteczka Techniczna ?

:cool1:

Dobra dobra a co to jest apteczka techniczna? Jest cos takiego w ogole? Jak juz sie czepiamy slówek? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra a co to jest apteczka techniczna? Jest cos takiego w ogole? Jak juz sie czepiamy slówek? :tongue4:

Zapasowe żarówki , bezpieczniki... :>

to że masz zwykłą apteczkę to żadne halo :nose: , większość tak ma :gwizdanie: , ale że w tym miejscu jest apteczka techniczna to już coś ciekawego :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest we wnęce koła zapasowego, ale poza znaczkiem audi jest tam logo dealera, także podejrzewam, że to gift od nich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko apteczka, jak ktoś sobie nie dokupił czegoś takiego przy kupnie auta w salonie to miał takiego wynalazku na pewno nie bedzie :) To moje skromne zdanie :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...