Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tanie turbo k04;

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze wymienic turbine gdyz moja w czesci "cieplej" jest w kilku miejscach peknieta.......

ori k04 to zbyt wiele jak ma moj gust....

a moze cos takiego ???? (cena mnie kusi)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400063578970#shId

pochodzi troche czy to zwykly szajs ???

Opublikowano

nie oszczedzaj na turbinie bo pozniej dolozysz wiecej niz myslisz to mi wyglada na chinola , jest temat o chinskich turbinach,lepiej kupic regenerowana lub uzywke w dobrym stanie

Opublikowano

China city forever... Ile pochodzi ? Sprawdź, do odważnych świat należy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no tylko ze uzywki k04 nie kupie raczej....

ale faktycznie lapeij kupic uzywke ale ori...

moze ktos wie w jaki sposób mogla mi popekac ta moja suszarka???

przeciez wyglada to na solidna rzecz..... czyzby od temperatury???

Opublikowano

standard z tym pękaniem...

Opublikowano
  • Autor

a mozna wymienic tylka te zeliwna czesc???

Opublikowano

a mozna wymienic tylka te zeliwna czesc???

można-tylko nigdzie nowej nie kupisz-ja mam stare K03-jakby Cię interesowało-wirnik dorżnięty,ale muszla cała
Opublikowano
  • Autor

ile bys chcial za to??

Opublikowano

ile bys chcial za to??

a ile jesteś w stanie zapłacić + przesyłka,bo to trochę waży :wink4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________napisz Pw i się dogadamy :wink4:
Opublikowano
  • Autor

heh...

dobre pytanie:D

najlepiej tyle co nic :D:D

ale wiesz wstrzymam sie do soboty bo jutro moze znajde cos w mojej okolicy.....

jezeli nie to w sobote sie dogadamy ok

Opublikowano

po wymianie żelastwa cięgno od WG trzeba poprawnie wyregulowac

poszukaj na forum, było info na ten temat

Opublikowano
  • Autor

bylem dzis u magika od turbin ( nawet dwoch by sie upewnic)

i oboje stwierdzili ze te pekniecia nie sa szkodliwe ze to od wysokej temperatury i ze to norma i nie mam sie tym martwic.....

wirniki sa w dobrej kondycji

jedyne co to klapka od WG ktora sztrasznie chalasowala...

zastanawiam sie czy mozna ja na stale przymocowac by nie drzala????

Opublikowano

bylem dzis u magika od turbin ( nawet dwoch by sie upewnic)

i oboje stwierdzili ze te pekniecia nie sa szkodliwe ze to od wysokej temperatury i ze to norma i nie mam sie tym martwic.....

wirniki sa w dobrej kondycji

jedyne co to klapka od WG ktora sztrasznie chalasowala...

zastanawiam sie czy mozna ja na stale przymocowac by nie drzala????

Jakos mi to wszystko znajomo brzmi :gwizdanie:

Co do klapki to jest ona mocowana na nicie ktory z wiekiem lubi sie poluzowac. Wyciagasz suszare i zabijasz nita mlotkem, tylko z glowa :)

http://www.allegro.pl/item1010963895_nowa_turbina_seat_vw_audi_1_8t_1998_04_k04_15.html

a tu jeszcze dokladnie to samo turbo na Allegro .

Opublikowano

przecież to ćajna tołn, nie warto, rozleci sie po miesiącu

Opublikowano
  • Autor

Jakos mi to wszystko znajomo brzmi :gwizdanie:

Co do klapki to jest ona mocowana na nicie ktory z wiekiem lubi sie poluzowac. Wyciagasz suszare i zabijasz nita mlotkem, tylko z glowa :)

http://www.allegro.pl/item1010963895_nowa_turbina_seat_vw_audi_1_8t_1998_04_k04_15.html

a tu jeszcze dokladnie to samo turbo na Allegro .

niezle gostek przycina na niej....

skoro ja znalazlem za 200 funtow czyli niecale 900 zl

a on 1700 :mysli:

a tak apropo to klapke juz naprawilem i w poniedzialek wloze suszare do auta bo wczoraj mnialem wazniejsze rzeczy do roboty :banan3: :banan3: :banan3: heheh

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, ja śmigam na chinolu z eBay. Gwarancja pół roku no i właśnie po pół roku zaczęły się pojawiać dziwne jęki spod maski. Reklamacji nie uwzględnia się nie ma takiej opcji :) próbowałem kontaktu telefonicznego Pan Chińczyk prowadzi firmę w Anglii a konwersacja ciężka sprawa i kasa wyrzucona w błoto ( 270 euro ). Turbo jak się rozgrzeje dziwne gwizdy milkną. Będzie około roku jak latam na tym g......ie. Ja nie polecam :kox:

Mój kumpel kupił z Ameryki jakiegoś bangla K03 za 300 dolców i śmiga prawie 2 lata i jest ok.

Mam dokładnie to i kupowałem u tego kolesia http://cgi.ebay.co.uk/Turbocharger-Audi-A4-A6-1-8T-Upgrade-1-8L-K04-015-/400127798685?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2979ad9d

Opublikowano

to i tak długo na niej jeździsz... :tongue4:

Opublikowano

Ile km zrobiłeś ?

Opublikowano

Dokładnie nie wiem ale na bank jakieś 15,000 dodam, ze lekko nie ma :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.