Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam takie, coś właśnie na styl zieleni, jak jest pochmurno to są tylko ciemne a jak zaczyna świecić słońce to już nic nie widać co jest w środku :) mnie sie podoboją i wszystkim którzy to widzą :) moze dlatego, ze do tego koloru auta pasują, do jasnych kolorów tylko czarna szyba :good:

01183378674225a4med.jpg

i jeszcze jedno zaraz po przyciemnianiu :)

64934dcc5a6b5c2dmed.jpg

Opublikowano

Ciemne szybki pasują do większości kolorów nadwozia, ale można też przyciemnić np na srebrno ja tak miałem w Vectrze.

a wyglądało to tak :

6c19ac6119016470med.jpg

Opublikowano

:hi: Panowie .... stopień kolorystyki i nasycenia refleksu ( lustra ) zależy od koloru który sobie wybierzemy ....

Zerknijcie w ten wątek - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_jaka_folia_najlepsza_na_szyby-t122148.0.html może coś pomoże

Opublikowano

Znam ten temat doskonale PIXI :wink4:

Opublikowano

i jeszcze jedno zaraz po przyciemnianiu :)

64934dcc5a6b5c2dmed.jpg

pasuje :good:

Opublikowano

Pawlo 2004 pamiętasz nazwę folii :mysli: ( hp , hp-gp , hps .... przykładowe nazwy folii )

bo widzę na Twojej furce folię lekko lustrzaną .

Znam ten temat doskonale PIXI :wink4:

:good:

Opublikowano

PIXI nie mam zielonego pojęcia jak sie ta folia nazywała bo było to prawie 2 lata temu, wiem ze była w zajeb**tych rolkach po jakieś 2 metry i były tylko 2 odcienie jasny i ciemny (ja mam ten ciemniejszy) w firmie gdzie mi to robili mówili, ze folia jest ze stanów ale nie wiem czy mnie ładowali pod hu* czy to prawda :decayed:

Folia jest lekko lustrzana i zdecydowałem sie tylko dlatego, ze pasuje do tego koloru auta, w sumie w czarnym BMW 5 mojego znajomego tez pasi i to bardzo dobrze :wink4:

Opublikowano

PIXI nie mam zielonego pojęcia jak sie ta folia nazywała bo było to prawie 2 lata temu, wiem ze była w zajeb**tych rolkach po jakieś 2 metry i były tylko 2 odcienie jasny i ciemny (ja mam ten ciemniejszy) w firmie gdzie mi to robili mówili, ze folia jest ze stanów ale nie wiem czy mnie ładowali pod hu* czy to prawda :decayed:

Folia jest lekko lustrzana i zdecydowałem sie tylko dlatego, ze pasuje do tego koloru auta, w sumie w czarnym BMW 5 mojego znajomego tez pasi i to bardzo dobrze :wink4:

Wcale nie jest powiedziane że firma zrobiła Ciebie w ch*ja ... już tłumaczę żebyś się nie załamywał :

Małe ilości folii samochodowych zamawiane mogą być przez firmę która nie ma dużo usług , lub dopiero wchodzi na rynek i dla sprawdzenia asortymentu jak i jakości zamawiam tzw. detaliczne ilości ( łatwiej zapłacić za mniejszą ilość z każdego asortymentu ) , a co do jakości to ona jest porównywalna z tą którą kupuje firma hurtowo ( na rolki ) np. 30,5 m/długości x 1524 mm /szer .

Zastanawia mnie te lustro na zewnątrz auta ( nie czepiam się wyglądu - zaje**ście pasi do koloru Twojej furki ) tylko czy pałki nie dopatrzą się złego zastosowania (efekt lustra może oślepić innych użytkowników ruchu i spowodować niebezpieczeństwo odbicia światła itd... ) nie miałeś z tym problemu :mysli:

Opublikowano

Ja mam takie, coś właśnie na styl zieleni, jak jest pochmurno to są tylko ciemne a jak zaczyna świecić słońce to już nic nie widać co jest w środku :) mnie sie podoboją i wszystkim którzy to widzą :) moze dlatego, ze do tego koloru auta pasują, do jasnych kolorów tylko czarna szyba :good:

01183378674225a4med.jpg

i jeszcze jedno zaraz po przyciemnianiu :)

64934dcc5a6b5c2dmed.jpg

no i właśnie na takie coś choruję, widziałem ostatniio na kraku , golfa 5 czarnego z takimi szybami i jest kox :kox:, gdzie można dostać taką folię :gwizdanie:

Opublikowano

Zastanawia mnie te lustro na zewnątrz auta ( nie czepiam się wyglądu - zaje**ście pasi do koloru Twojej furki ) tylko czy pałki nie dopatrzą się złego zastosowania (efekt lustra może oślepić innych użytkowników ruchu i spowodować niebezpieczeństwo odbicia światła itd... ) nie miałeś z tym problemu :mysli

Ogólnie to nie odbija sie w tej szybie nic więcej niz w lakierze :wink4: policja jeszcze mnie nie dorwała, plus tego jest taki ze nie są to typowe srebrne lustrzanki za jakie goni policja tylko szyba jest zielona i robi wrażenie jakby była oryginalna prosto od Audi :wink4: Dla mnie na duzy plus za tą folię to jest to, ze jak jest pochmurno to szyba nic nie odbija i jest tylko zielonkawa a czym bardziej zaczyna świecić słońce to szyba zaczyna się robić taka mleczna ale nie oślepia bo ciągle jest jakby matowa.

Jak dla mnie SUPER folia i inną już auta nie przyciemnie :) no chyba, ze będę miał srebrne auto to wtedy już tylko czarna folia ale do czrnych i szarych odcieni koloru taka folia jest super :cool1:

no i właśnie na takie coś choruję, widziałem ostatniio na kraku , golfa 5 czarnego z takimi szybami i jest kox :kox:, gdzie można dostać taką folię :gwizdanie

Chyba samemu ja kupić bedzie cięzko :gwizdanie: jedynie profesionalne firmy.

Kilka więcej fotek tutaj --> http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_nowe_foty_po_wymianie_zderzaka_na_sline_mozna_pociskac_ciezkie-t84073.0.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.