Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

:>

prosilbym o porade czy je brac bo jak widac w poprzednich postach nie mam o tym pojecia a nie chce miec problemow ;)

Opublikowano

Ale ja Ci mówię poważnie... :gwizdanie:

Lampki kupiłem poza Allegro. Dlatego w aukcji jest napisane: "PRZED WYBRANIEM OPCJI KUP TERAZ,

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI TOWARU".

Pzdr :hi:

Opublikowano

a jednak spoko luz :)

zadzwonilem do goscia i mial jeszcze dwa komplety: s-line i zwykly

twierdzi ze obydwa w stanie idealnym i nie parujace ;)

wzialem bo widze ze schodza jak cieple buleczki :polew:

Opublikowano

On przy okazji te lampy "poprawia". Nie powinny już parować :)

Opublikowano

... mial jeszcze dwa komplety: s-line i zwykly

A jaki to jest bixenon s-line? :)

Opublikowano

... mial jeszcze dwa komplety: s-line i zwykly

A jaki to jest bixenon s-line? :)

jak to nie wiesz !!!!!! no malik taki rezacz i nie wie :)

Opublikowano

Jest na forum ktoś kto wyrezał autopoziom? Swap halogen -> bixenon?

Opublikowano

A jaki to jest bixenon s-line? :)

rozni sie od zwyklego wyrazniejszymi tymi takimi paskami pionowymi ;)

Opublikowano

Ma ktoś jakieś fotki tego S-line'owego bi-zenka?

Opublikowano

A jaki to jest bixenon s-line? :)

rozni sie od zwyklego wyrazniejszymi tymi takimi paskami pionowymi ;)

Czyli jest bardziej? :kox:

A tak poważnie to zawsze mi się wydawało, że w B6 są tylko 2 rodzaje świateł. Zwykły xenon z chromowanym wnętrzem oraz bixenon z ciemnym środkiem (montowany standardowo w S4 oraz za dopłatą w autach po 2004r).

Chętnie zobaczyłbym różnicę pomiędzy "zwykłym" bixenonen a tym "s-line" :)

Opublikowano

a widziałeś zwykły xenon z czarnym środkiem :gwizdanie: bo ja tak mam taki

Opublikowano

Wg gościa z aukcji to zenon s-line...

fGdnA.jpg

A ta zwykła...

17Pshr.jpg

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 08:30_________________________________________________To je dobre. Jedna aukcja, chyba się lampy trochę różnią? :gwizdanie:

17Qfai.jpg

Opublikowano

Wg gościa z aukcji to zenon s-line...

fGdnA.jpg

A ta zwykła...

17Pshr.jpg

Te lampy są identyczne i są zwykłym xenonem a nie bixenonem. To że na pierwszej widać mocniej pionowe paski wynika z kąta pod jakim zrobiono fotkę. Możliwe też, że druga lampa przeszła "odmłodzenie" poprzez zeszlifowanie wierzchniej warstwy klosza. Standardowa procedura wśród sprzedawców na allegro. Dlatego ma mniej wyraźne paski.

Opublikowano

z tego co się orientuję drugie zdjęcie przedstawia zwykły reflektor .szkoda ze nie mam zdjęć środka [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 08:34_________________________________________________A w ostatnim się różnią żarówka :polew: jeden ma a drugi nie

Opublikowano

17Qfai.jpg

To są lampy bixenonowe. Większa soczewka xenonu oraz ciemne wnętrze. Różnica w widoczności pionowych pasków wynika z kąta oświetlenia. [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 08:36_________________________________________________

a widziałeś zwykły xenon z czarnym środkiem :gwizdanie: bo ja tak mam taki

Rezany. Audi czegoś takiego nie wypuszczało.

Opublikowano

Czyli albo srebrny zenon albo czarny bi... I nie ma innych :)

Opublikowano

Czyli albo srebrny zenon albo czarny bi... I nie ma innych :)

Dokładnie. Z tym, że bixenon nie jest czarny tylko raczej szary/grafitowy.

I nie dajcie się wkręcić w jakiś gadki o wyraźniejszych pionowych paskach :gwizdanie:

Opublikowano

Sprzedawcy lubia ludzi w konia robic aby tylko zarobic pare zł wiecej...

Opublikowano

ja jeszcze stargowalem za tego niby s-linea :gwizdanie:

jutro powinny byc to przyloze jedne obok drugich i zobacze czy sie roznia :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.