Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku


marek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Umnie stuka na włączonym silniku , czy to bardzo zle? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeżeli stuka na włączonym silniku to jeszcze nie wiadomo co nie koniecznie listwa. Mogą być wybite końcówki drążków kierowniczych, drążki kierownicze któryś z wahaczy górnych. Wiec nie martw się to nie musi być listwa.:) [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 00:13_________________________________________________Najlepiej jedz na stacje kontroli niech przeczepią cały przód i wyjdzie czarne na biłym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to nic w zawieszeniu.A jak sprawdzic w inny sposób czy to listwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób ale z tym musisz udać się do mechanika. Skoro jest luz an kierownicy to i na kołach go wyczujesz. Trzeba podnieść auto, ruszać kołami prawo lewo krótkimi ruchami, położyć rękę na drążku kierowniczym i po prostu no wyczuć gdzie jest luz. Aha ważna sprawa silnik musi być wtedy zapalony:) Pomógł bym Ci gdybyś mieszkał trochę bliżej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to nic w zawieszeniu.A jak sprawdzic w inny sposób czy to listwa?

a drazki byly sprawdzane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to nic w zawieszeniu.A jak sprawdzic w inny sposób czy to listwa?

a drazki byly sprawdzane :?:

Były sprawdzane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej ja mailem podobny problem i okazal sie krzyżak kolumny kierowniczej objaw byle ten sam[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:45_________________________________________________Dokładnie jak wyżej ja mailem podobny problem i okazal sie krzyżak kolumny kierowniczej objaw byle ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej ja mailem podobny problem i okazal sie krzyżak kolumny kierowniczej objaw byle ten sam[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:45_________________________________________________Dokładnie jak wyżej ja mailem podobny problem i okazal sie krzyżak kolumny kierowniczej objaw byle ten sam

W b6 ten krzyżak jest wymienialny? oj chyba nie...chyba że miałeś tak w jakimś poprzednim aucie. jezeli się myle to sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wystepuje problem z stukającą maglownica na wyłączonym silniku, mój mechanik twierdzi ,ze jest na maglownicy sróba która służy do kasowania luzu. Podobno gdy potraktuje sie ją kluczem dynamomemtrycznym z odpowiednim mementem luz powinien zniknąc! Możemy ją zlokalizowac pod autem jest gdzies od strony kierowcy. Czy ktoś mógł by potwierdzic czy to prawda ??? Podobno skręcenie tej sroby zbyt duza wartoscią może spowodować ,ze kierownica nie będzie wracac do swojego pierwotnego położenia. JAK TO JEST W B6 ma ktoś jakies doswiadczenia w kasowaniu luzu na maglu???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam na wyłączonym silniku słychać jak by "luz, stukanie" ale jak włącze silnik to to ucicha albo też silnik zakłóca i nie ma tego słychać, byłem u mechanika i mówił ze mam mu postawić auto on zobaczy co jest i myśle ze w tygodniu tam podjade i jak sie okaże co i jak to napisze wam ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dokładnie miałem to w audi a4 b6 wymiana krzyzaka jakieś 15 minut prostota.

Tez napoczątku myslalem, ze raczej jest to niewymienialne ,ale okazało sie inaczej .

Po wymianie zero stóków i zero luzu

pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...