Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ciężko będzie zrobić glebę i cieszyć się komfortem - gleba = mniejszy możliwy skok amortyzatora = mniejsze bujanie = mniejszy komfort.

Bajk chyba wszystko lepsze od 1BV :wink4:

Opublikowano

Piękna :slina: szacun za 19" i jazdę na nich po Warszawie :notworthy:

Opublikowano

Ciężko będzie zrobić glebę i cieszyć się komfortem - gleba = mniejszy możliwy skok amortyzatora = mniejsze bujanie = mniejszy komfort.

Bajk chyba wszystko lepsze od 1BV :wink4:

Wpadaj na spota zobaczysz jak się jeździ na Tein'ie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja jutro chetnie sprawdze :decayed:

Opublikowano

Postaram się jutro podjechać - dam znać jeszcze :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

3.0BiT :)

das_schnellste_erdgasauto_der_welt_ein_vom_autotuner_alfons_hohenester_modifizierter_audi_a4_b7_quattro_hq.jpg

Opublikowano

Programik widzę lajtowy ale za to kreski wzorowe :good:

W sobotę będę u Rogala, będziemy wirusować mysticową furmankę :gwizdanie:, ciekaw jestem jakie kreski wyjdą :mysli:

Opublikowano

A czemu nie u Roberta w koncu?

Opublikowano

A czemu nie u Roberta w koncu?

U Roberta robiłem B6 AVF z turbo BRD mojego ojca i jest perfecto wystrojona :good: tylko rob niestety nie ma hamowni obciążeniowej 4x4 a jednak przy moim paździerzu chcę dokładnie wiedzieć ile ps i niutonów wyjdzie docelowo, a że akurat rodzinnie wybieramy się do stolycy postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym :naughty:

Sorki za OT KENOiX

Opublikowano

W sobote? O ktorej? Chetnie wpadne :)

Opublikowano

Spox, sam właśnie myślałem co by się z Wami nie spotkać na Mineralnej :hi: może KENOiX i bajk też dadzą radę ? Zaczynamy godz. 9 myślę, że ze 2 godzinki zejdzie.

Opublikowano

Nom - możemy zrobić jakiegoś spota na Mineralnej z rana - w piątek nie piję chyba, więc dam radę :decayed:

Opublikowano

Nom - możemy zrobić jakiegoś spota na Mineralnej z rana - w piątek nie piję chyba, więc dam radę :decayed:

Było by miło :hi: ale ot robimy Michałowi w temacie :decayed:

KENOiX, dawaj, wezmę vaga, może się w końcu dowiem jaki soft masz w sterowniku skrzyni :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nom - możemy zrobić jakiegoś spota na Mineralnej z rana - w piątek nie piję chyba, więc dam radę :decayed:

Było by miło :hi: ale ot robimy Michałowi w temacie :decayed:

Może się nie obrazi :kox:

Opublikowano

Ja bede na 100% na Mineralnej w sobote.

Zapytalem tez Rogala, czy nie zrobi mi hamowania Golfa. :kox:

Robert, wez VAGa, zrobisz mi logi :decayed:

Opublikowano

Ja bede na 100% na Mineralnej w sobote.

Zapytalem tez Rogala, czy nie zrobi mi hamowania Golfa. :kox:

Robert, wez VAGa, zrobisz mi logi :decayed:

Zrobimy, zrobimy, no problem :wink4:

Opublikowano

Ok to widzimy się w sobotę..

Opublikowano

Ja bede na 100% na Mineralnej w sobote.

Zapytalem tez Rogala, czy nie zrobi mi hamowania Golfa. :kox:

Robert, wez VAGa, zrobisz mi logi :decayed:

Zrobimy, zrobimy, no problem :wink4:

EKSTRA :kox:

Opublikowano

niezłe GG z wątku zrobiliście :decayed:

a fura cudna :)

Opublikowano
  • Autor

skoro już mi taki pierdzielnik w wątku zrobiliście to i ja w sobotę na mineralną wpadnę :wink4: mystic weź vaga weź, przy okazji przekodujemy mi dzienne światełka, a co do programu jak będziesz chciał bezpiecznie to pewno Witek poprowadzi kreski podobnie jak u mnie :) a jak będziesz chciał mniej bezpiecznie to zobaczymy ile wyda :)

niedługo zrobię jakiś update wątku bo kończę już bose i biorę się za xenon w halogenach i dvd phonocar'a

Flyer B7 BiT :kox:

do zobaczenia w sobotę w takim razie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.