Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy


KENOiX

Rekomendowane odpowiedzi

Phonocar czyta Divx :) Spytaj Bartka on takiego zakladal http://allegro.pl/phonocar-vm015-dvd-cd-sd-odtwarzacz-extra-plaski-i1388027071.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie multimedia adapter koszt 400-450zł + dvd 200-600zł a tuner cyfrowy Ci sprzedam za 550zł

i nie kupuj hybrydy tv tuner audi bo i tak CI nie będzie chodziła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co chodzi..napisałem Ci przedział kasowy ile trzeba wydać na co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co chodzi..napisałem Ci przedział kasowy ile trzeba wydać na co..

chodzilo mi o to DVD czy mowisz o DVD Audi oryginalnymczy Phonocara... 200-600 czy przedzial jaki trzbea przeznaczyc na to i juz:)

a czemu sprzedajesz TV? to masz cyfrowy? jak to chodzi?

o kurde ale zasmiecilem watek koledze KENOiX... sorry... adamo dawaj do mojego watku o tym :-) dzisiajjest zlot? na 19 w Arkadii? bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyjesz ? :naughty:

tak jakby...

ostatnio mnie długo nie było na forum, bardzo długo...

z nowości to to że mi kolo w trochę w kuferek wjechał.. nie każdy ma dobre hamulce niestety...

ps.widzę burdello bum bum w moim wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooommmaaatko jednak żyjesz :) wyślałem, że już cię robota tak wciągnęła, że zarobiłeś tyle hajsu, że kupiłeś jakieś wypasione S8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio więcej czytam niż piszę dlatego mnie nie widać. postanowiłem zrobić mały update na zakończenie sezonu letniego, takie małe podsumowanie :wink4:

więc tak z przodu w końcu zawitały heble z S4 tył czeka na wiosnę i tu chciałbym podziękować siemianowi za heble i koledze devastation za profi robotę w przywróceniu tylnych zacisków do życia (wrzucę foty w odpowiednim dziale) szok co dev z nimi zrobił :good:

wrzuciłem stabilizator na tył z rs4 i muszę przyznać że to jest podstawowy mod, który każdy powinien zrobić

z tyłu pojawiły się ulterki 90-tki

no i zawitały dystanse 10mm i tu podziękowania dla Rdzawka :notworthy:

aktualne foty:

11058986.jpg

profilat.jpg

bokw.jpg

teraz szykując się na sezon zimowy BBSy poszły w czarny mat no i zawitają do nich dystanse 10mm

jak odbiorę i założę felgi to wkleje foty na setupie zimowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak zwykle auto robi :kox: wrażenie, no i mody na duży + :good:

chciałbym w połowie gonić z modami jak ty Robert :) dzięki za pozytywne opinie

et było 43 z dystansem jest 33, przód już lekko wystaje, ale wygląda to OK gdzieś mam foty robione od góry to wkleje

na zimę też planuje et 33 ale mniejsza szerokość felgi bo 8"

teraz pozostaje dać jakieś 10mm w dól, ale to już na wiosnę

będę musiał poszukać jakiegoś ciekawego zawiasu nie za twardego (gwint odpada) myślałem nad Eibach Pro System chyba że macie jakieś ciekawe propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie tak wygląda na setupie zimowym (foty robione telefonem, w weekend może zrobię jakieś ładniejsze)

mayzima.jpg

bokzima3.jpg

bokzima.jpg

felga 18x8 et43 BBS CH czarny mat (proszkowo) balon 225/45/18 Yokohama W.drive dystans 10mm (od Rdzawek)

zimę jakoś się jeszcze przeturlam na 1BV ale na wiosnę na bank wleci Eibach pro system -30 (chyba, że polecacie coś innego)

z poprzednich modów zapomniałem dodać że zmieniłem wycieraczkę tylną na tą z Q5 różnica jest zauważalna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylby moj 1 mod w Twoim aucie :wink4: kolor delfin + czarny pakiet = koksik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarne listwy + tylne szybki pod te listwy gdybyś chciał. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na audizine znalazłem b7 (wersja US) delfingrau z grillem rs4, pakiet shadow + felgi dtm grafit :slina: nie mogę teraz go zgooglować :wallbash:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 13:51_________________________________________________

Ja mam czarne listwy + tylne szybki pod te listwy gdybyś chciał. :wink4:

dzięki akjam jednak wolę okleić, mniej roboty i łatwiej potem wrócić w chrom jak mi pakiet shadow się znudzi

tylko teraz tak jak bym okleił chromy, to musiałbym założyć od razu grill rs4, zmienić relingi no i koła grafit mat na lato, a wtedy można myśleć o dokładce od cupry i malowaniu wnętrza lamp...

więc szykowała by się lawina modów...[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 13:55_________________________________________________mam fote

2478919487_34f31f46ce_b.jpg

co wy na coś takiego?

[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 14:00_________________________________________________zresztą tu jest cały za***isty wątek o delfinach http://www.audizine.com/forum/showthread.php/215452-POST-your-Dolphin-Grey-A4-Pics!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...