Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i ja vaga wezmę :polew:

Opublikowano

Ja zamawiam jazdy probne obiema 3.0TDI, bo jeszcze nie mialem okazji zobaczyc jak jedzie cos innego niz seria :cool1:

Opublikowano
  • Autor

od razu będzie możliwość porównania zawiasów :gwizdanie:

Opublikowano

O wlasnie... bardzo chetnie zobacze jak smiga ten Bilstein B6.

Opublikowano

No to widzę Panowie, że klimaty będą jak tutaj:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Można powiedzieć, że montaż Bose został zakończony. Pozostaje tylko zamontować osłonkę na kable przy wzmaku. Zmieniłem głośniki w drzwiach przód tył no i wzmaka z tubą, różnica w graniu jest znaczna :good: może jakby zestaw był młodszy grało by jeszcze lepiej :mysli: Przód gra póki co z RNS'a ale może kiedyś się pokuszę o poprowadzenie wiązki do wzmaka, ale to przy okazji jak będę rezał coś w drzwiach (zapas spinek w sumie do drzwi jest :wink4: )

kilka fotek nowych blend :wink4:

img4532g.th.jpg

img4531v.th.jpg

img4530ua.th.jpg

kto wymyślił sposób mocowania blend na zasadzie zgrzewania powinien normalnie oskra dostać :sick3:

jeszcze tylko pojawił się mały problem piszczenia lewego tylnego głośnika, idę coś pokombinować - problem rozwiązany pomylony pin20 z 21 w wzmaku :wallbash:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

graty za taka robotę :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

kolejne graty czekają

DVD Phonocar slim (sterowanie z rns)

i Xenon HID 6000K w halogeny

img4533m.jpg

Halogeny może się uda jeszcze w ten weekend ogarnąć, phonocar musi chwilę poczekać aż dojadą wyjmaki do rns-e

rezanie to choroba, którą można się zarazić na tym forum...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś udało mi się wyrezać HID 6000K w halogenach. Przy okazji zmieniłem wiązkę od halogenów i nie ma już błędu spalonej żarówki, co ciekawe zniknął też błąd o spalonej żarówce w podświetlaniu tablicy rej. (LED)! :blink: normalnie cuda jakieś :kox:

kilka fotek z efektu finalnego:

samo DRL

drl.jpg

Halogeny:

mglowe.jpg

Wszystko na raz...

wszystkie.jpg

w końcu pozbyłem się wszystkich żółtych świateł :rolleyes:

Opublikowano

Autko jak dla mnie ideał :good: a z tymi ledami inside, które widziałem to :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Super mod! Od dawna się zbierałem u siebie ale w końcu nie zdązyłem :tongue4: GRATY!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

zyjesz ? :naughty:

Opublikowano

DVD Phonocar slim (sterowanie z rns)

co dziala z poziomu RNS-a ze steraowania? normlanie MF dziala?

do tego DVD potrzeba jeszcze konwerter video? czy odrazu do RNS-E idzie?

Pytam bo z tego co wiem zeby wsadzic tuner cyfrowy (analoga chyba nie ma sensu ladowac) lub DVD a wlasnie jakis konwerter?

Opublikowano

potrzebujesz jeszcze adapter multimedialny - jak się nie mylę to koszt ok 400zł i jeżeli kolejny raz się nie mylę to właśnie od niego zależy czy będziesz mógł sterować DVD z panelu navi

Opublikowano

czyli jak rezac to ordrazu kupic ten adapter multimedialny + DVD + TV..

a lepiej tego Phonocar brac czy lepiej DVD Audi?jaka jest przewaga Phonocara?

Opublikowano

Tv masz jeszcze powiadasz :mysli:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:42_________________________________________________TV u siebie nie miałem - więc nie chcę Cię wprowadzić w błąd

Opublikowano

nie nie, ja mowie pod katem montazu... mam RNS-E i wiem ze mozna dolozyc TV analog/cyfra i DVD.

Moje pytanie jaka jest korzysc Phonocara wzgledem DVDaudi?

czyta np Divx? mkv? czytnik kart

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.