Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy to komuś od nas rozwalili auto?


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni w ogóle zamknąć ten cały V-Tech :wallbash::kwasny::disgust:. I odszkodowanie 100 tyś zł albo i więcej za straty materialne i zdrowotne. Bo na pewno właściciel był w szoku po tym jak zobaczył co zrobili pseudo tunerzy z V-Tech'u, ale kur jakim prawem oni jeździli jego samochodem... Ja bym im kur tego nie darował... Oprócz odszkodowania chciałbym, żeby znaleźli się w więzieniu... Może to ich coś nauczy... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wierzę w jakieś jazdy testowe... Przecież mają hamownie podobno, więc po co bujali się na mieście? A może po prostu ktoś wziął furę żeby polansować się na dzielni? Wiadomo, że nikt się do tego nie przyzna, lepiej powiedzieć że to jazda testowa :> Ale sam kiedyś byłem świadkiem takiej sytuacji - parę lat temu pojechałem na kompa i jak wracałem z jazd testowych :> do warsztatu, to akurat z placu wyjeżdżało wypasione BMW, właściciel zakładu siedzący obok mnie uchylił szybę i do dresa za kierownicą powiedział coś w tym stylu: "..... (tu imię pracownika), nie wyjeżdżaj tym nigdzie bo zaraz właściciel ma przyjechać". Dodam tylko, że obok kolesia siedziała jakaś całkiem fajna blondyneczka, więc nikt mi nie wmówi, że koleś brał swoja panienkę do BMW klienta, żeby jazdy testowe porobić. No chyba że na jej d.upie :polew: No ale jak było naprawdę wie tylko V-tech :> Może rzeczywiście jazdy testowe z powodu awarii hamowni? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam testy w garażu, hamownia nie oddaje takich wrażeń jak lansik po mieście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, znam kilka osób którzy mają warsztaty naprawiają samochody... no i rzecz jasna " jazda próbna " musi być tylko w jakim sensie. A to sobię do pracy przyjedzie, a to w niedziele do rodzinki samochodem klienta przyjedzie, trzeba się zaprezntować polansować... A to troche się pokatuje... Niestety tak jest... teraz ciężko gdziekolwiek oddać wózek. Naprawdę ciężko.. szacunek dla klienta, bo ja chyba bym morde im obił wszystkim z tego v techu, jak by mi taki samochód rozwalili za taką kase, a mało tego szukał gość 6 miechów i znalazł - i tak się nacieszył przecież to jasne, logiczne że te patałachy powinny płacić po jaką cholere wyjeżdżali nim? ... Banda baranów.I tak sprawiedliwość ich spotka wcześniej czy później i wierze w to że wszystko zostanie zwrócone właścicielowi audicy, bacznie będę śledził ten wątek. Jak by ktoś coś wiedział to niech pisze !! Aż mi szkoda tego kolesia i tego samochodu... Banda sk***ysynów... :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda testowa powinna się odbywać tylko i wyłącznie w obecności osoby oddającej auto. Chociaż za bardzo nie kumam dlaczego za kierownicą miałby siedzieć ktoś inny oprucz właściciela -tuner siedzi obok z laptopem i gapi się co komp pokazuje.Gdybym zobatrzył że ktoś szaleje moim autem bezemnie i bez mojej wiedzy to niewiem kto ale ktoś by dostał po mordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...