Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż paneli lcd w zagłówkach


Rekomendowane odpowiedzi

witam

na warsztat zielem swoja b6 i postanowiłem zamontować panele LCD w żaglówkach

wybrałem te http://www.naviheaven.pl/index.php?p32,nh-07

zrobiłem Male foto story dla pokoleń :wink4:

zaczalem od zdjęcia zeglowkow i rozebraniem ich (można wyprać material przed montażem)

b13d9682b887b4d1m.jpg 40edc6cd1b06be61m.jpg ac3d67258dce16d5m.jpg

przy pierwszym zagłówku nie było łatwo :no:

no i zielem się za dopasowanie ramki do gąbek z zagłówków dociąłem je aby weszły do środka

40089ba63276b60fm.jpg 7791dc9bf5aed379m.jpg

naciągnąłem gąbkę i wyciąłem w plastikowej obudowie 8de263c3c33e93a1m.jpg otwór aby ramka LCD weszła do środka

b146c11e0507d6cam.jpg przykręciłem na cztery wkręty :good:

w rurce naciąłem kantówka otwór na przewody (oczywiście musiałem obciec kostki i później po montażu polutować ) 6cca5a982d9fae0dm.jpg

Przewody wypuściłem siedzeniem na ich spod i zamocowałem "terkotka" ,z radia poprowadziłem kable zasilania (po stacyjce) i cinche 3metrowe wideo audio oczywiście komplet na stronę :decayed: jest na forum kilka tematów jak poprowadzić kable do siedzeń :rolleyes:

Czas :mysli: jakieś 4 godziny na zamontowanie paneli w zagłówkach (nie wiedziałem ze są rozbieralne także to potrwało),

i montaż w aucie jakieś 3 godziny

i oto efekt końcowy :naughty:

bf3639068f35658em.jpg d8cd2219e102cfb1m.jpg b166b4c627e509d5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w rurce nacialem kantówka otwór na przewody (oczywiście musialem obciec kostki i później po montażu polutować ) " a jak dalej pusciles przewody?Pewnie tak aby ich widac nie bylo (wyjmowales caly fotel i ukrywales przewody pod tapicerka fotela a puzniej w wykładzinie?) ciekawy jestem jak ty to rozwiazales.Ale gratulacje za wykonanie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jakbyś napisał opis podłączenia pod radio i jakieś foty wkleił którędy przewody idą i jak je ukryć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawilo mnie to troche, da sie dla rns-e zrobic tak aby dublowal sygnal na wyjsciu, czy to bedzie nawigacja mp3 czy film? tak pytam z ciekawosci, chociaz moze sie skusze :)

ale odgrzebales... - patrzyles na date?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...